Garena Free Fire ban dalgası devam ediyor

Garena Free Fire ban dalgası devam ediyor.
garena free fire ban dalgası
Garena Free Fire ekibi, hile kullandığı tespit edilen hesapları banlamaya devam ediyor.

Garena Free Fire ban dalgası devam ediyor. Oyunun geliştirici ekibi, oyunda hile kullanan ve oyunun kurallarını bozan oyuncularla mücadelesine devam ediyor. Son açıklamaya göre 89 bin hesap kalıcı olarak banlandı.

Garena Free Fire hile kullananları banlamaya devam ediyor!

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Garena Free Fire hile temizliği içeriğinde de bahsettiğimiz üzere, Garena ekibinin oyunun kurallarını bozan ve diğer oyuncuların oyun deneyimini olumsuz etkileyen oyuncularla mücadelesi sürüyor. Yaklaşık 2 aydır aktif bir şekilde hilecilere ve üçüncü parti program kullanıcılarına karşı mücadeleye girişen Garena ekibi, hilecileri caydırmak ve bu sorunu minimuma indirgemek için radikal kararlar alıyor. Geçtiğimiz günlerdeki açıklamada Garena Free Fire ekibi, ban dalgası devam edebilir diyerek ban dalgası hakkında açık kapı bırakmıştı. Ekip sözünü tuttu ve yaklaşık 90 bin hesabı oyundan kalıcı olarak uzaklaştırdı.

garena free fire daha iyi bir oyuncu deneyimi
Hilecilere karşı mücadelesini sürdüren Garena Fire Fire ekibi, oyunculara daha adil bir oyun ortamı sağlamaya çalışıyor.

Daha adil bir oyun deneyimi için

Garena ekibi tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: “Sevgili oyuncular, geçtiğimiz hafta anti-hile ekibimiz 89,600 hesabı hile yahut değiştirilmiş program kullanmalarından dolayı kalıcı olarak banladı. Tüm oyuncular için adil bir oyun ortamı sağlamak ve stabil oyun deneyimini korumak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yasaklanmış programları kullanan hileciler kalıcı olarak banlandı. Oyuncularımıza, lisanssız uygulamalar kullanarak oyuna girmemelerini bir kez daha hatırlatıyoruz. Lütfen oyun içindeki hilecileri raporlamaya devam edin. Hep beraber Free Fire’ı daha iyi bir yer yapalım.”. Oyunun yapımcı ekibi, bu açıklamanın yanında hile kullandıkları gerekçesiyle banlanan hesapların bir listesini de yayımladı.

garena free fire oyuncu yardımı
Hile kullananların tespit edilmesinde ve cezalandırılmasında oyunculara da çok büyük iş düşüyor.

Oyunculara da iş düşüyor

OB22 güncellemesi ile oyun içerisinde artan hilecilere karşı daha sert bir mücadeleye girişen Garena ekibinin bu mücadeleyi tek başına sürdürmesi oldukça zor. Garena Free Fire oyuncularının oyun içerisinde hilecilerle karşılaştığında bu oyuncuları raporlaması, geliştirici ekibin hile kullanan oyuncuları daha çabuk tespit etmesine ve daha çabuk ceza almasına olanak sağlıyor. Bu nedenle, oyun içerisinde karşılaştığınız hilecileri raporlamayı unutmayın. Eğer hilecileri nasıl raporlayacağınızı bilmiyorsanız, Garena Free Fire hile raporlama sistemi içeriğimize giderek raporlama işleminin detaylarını öğrenebilirsiniz. Bunun yanında Garena Free Fire hile kullanımının zararları içeriğini de ziyaret ederek Garena Free Fire’daki hile durumu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Benim salak kardesim kendi tableti telefonu yok diye benimkiji almis ve kotu oynadigi için hile kullanmis imei ban yedi oyuna da giremiyom ne yapcam ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts