Garena Free Fire Bermuda 2.0 Güncellemesi

Garena Free Fire Bermuda 2.0 güncellemesiyle birlikte değişikliğe uğrayan yerleri biliyor musunuz?
garena free fire bermuda 2.0 güncellemesi
Garena Free Fire Bermuda 2.0 güncellemesiyle birlikte haritada yaşanan değişiklikleri biliyor musunuz?

Garena Free Fire Bermuda 2.0 güncellemesi içeriğimizle yenilenen Bermuda’ya dair tüm detayları öğrenin. Garena Free Fire’da macera tüm hızıyla devam ederken oyundan yenilik haberleri de gelmeye devam ediyor. OB24 güncellemesiyle birlikte yenileneceği duyurulan Bermuda haritasındaki değişikliklerin neler olduğunu biliyor musunuz?

Garena Free Fire Bermuda 2.0 Güncellemesi

Garena Free Fire’da etkinlikler, güncellemeler ve yenilikler son sürat devam ediyor. Özellikle yapılan etkinlik ve anlaşmalarla oyuncu kitlesini daha da büyütmeyi başaran Free Fire’da bu kitleyi korumak için oyunda sık sık güncellemeler yapılıyor. Garena ekibinin geçtiğimiz günlerde La Casa de Papel ile işbirliği yaparak oluşturduğu etkinliğe ve bu işbirliğine dair daha detaylı bilgi için Garena Free Fire para soygunu modu nasıl oynanır içeriğimize göz atabilirsiniz.

garena free fire bermuda 2.0 güncellemesi detayları
Garena Free Fire’dan güncelleme ve yenilik haberleri gelmeye devam ediyor.

Bu içeriğimizde, geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada OB24 güncellemesi ile yenileneceği duyurulan Bermuda haritasının 2.0 versiyonuna yakından göz atacağız. Oyunun en popüler haritası olan Bermuda’da nelerin ve nerelerin değiştiğine geçmeden hemen önce, kısa süre önce oyuna eklenen OB24 güncellemesine dair tüm detayları öğrenmek için Garena Free Fire OB24 güncellemesi detayları içeriğimize mutlaka göz atın.

Samurai’s Garden & Cape Town

bermuda 2.0 samurai's garden
Samurayın Bahçesi, Free Fire Bermuda 2.0 güncellemesi ile haritaya eklenecek yeni yerleşmelerden birisi.

Değişikliklere ikili gruplar halinde değineceğimiz Garena Free Fire Bermuda 2.0 güncellemesi içeriğimizin ilk sırasında, eskiden Yagami’nin Bahçesi olarak bilinen Samurayın bahçesi ile oyunun sevilen yerlerinden biri olan Cape Town bulunuyor. Adından da anlaşılabileceği üzere Japon mimarisine sahip bir bölge olan Samuray Bahçesi, içerisinde Japonya’nın sembolü olan kiraz çiçeği ağaçlarını barındıran bir bölge. Samurayın Bahçesi çok büyük bir alana sahip olmasa da loot bakımından oyuncuları tatmin edebilecek düzeyde. Cape Town bölgesi ise Samurayın Bahçesi kadar büyük bir değişiklik yaşamadı. Cape Town’da sadece birkaç küçük görsel değişikliği yaşandı. Oyundaki silahlar arasından ön plana çıkanları öğrenmek için Garena Free Fire en iyi silahlar içeriğimize göz atın.

Mill & Katulistiwa

bermuda 2.0 mill
Mill ve Katulistiwa bölgelerinde de değişiklikler gerçekleşti.

Bermuda 2.0 güncellemesi ile Mill ve Katulistiwa bölgelerinde de değişiklik yaşandı. Mill bölgesinde çitler, yollar ve taşlar da dahil olmak üzere birkaç küçük değişikliğe gidilirken Katulistiwa birçok değişikliğe uğradı. Oyundaki yeni ve güçlü karakterlerden biri olan Dasha karakterine dair detaylı bilgi için Free Fire Dasha karakteri hakkında bilmeniz gerekenler içeriğimize göz atabilirsiniz.

Observatory & Clock Tower

bermuda 2.0 clock tower
Clock Tower’da yapılan değişikliklerle birlikte buradaki aksiyon artabilir.

Garena Free Fire Bermuda 2.0 güncellemesi ile Clash Squad modu sayesinde haritanın en popüler yerlerinden biri olan Observatory ile oyundaki sakin yerlerden biri olan Clock Tower’da değişikliğe gidildi. Oyuncular tarafından çok sevilen ve çok sıkı savaşların yaşandığı Observatory bölgesinin bu özelliğinin kaybolmaması için sadece birkaç değişiklik gerçekleştirildi. Clock Tower’ın daha popüler bir yer haline gelmesi içinse bu bölgeye yeni binalar ve daha fazla kapak eklendi. Oyundaki en hızlı ölüm şekli olan kafadan vuruş için en iyi silahları öğrenmek istiyorsanız Free Fire kafadan vurmak için en iyi silahlar içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Academy & Nurek Damn

bermuda 2.0 nurek damn
Bermuda haritasında Graveyard bölgesinin adı Akademi, Hydropower bölgesinin adıysa Nurek Damn olarak değiştirildi.

Garena Free Fire Bermuda 2.0 güncellemesi ile yeni adı Akademi olan Graveyard ve yeni adı Nurek Damn olan Hydropower bölgelerinde de değişiklik yapıldı. Graveyard bölgesinin ismi Akademi olarak değiştirildi ve bu bölgede güzel tasarlanan yer işaretlerine ve simetrik bir yerleşim düzenine yer verildi. Hydropower bölgesinin ismi Nurek Damn olarak değiştirildi ve mimarisinde düzenlemeye gidildi. Daha açık bir görünüme kavuşan Nurek Damn bölgesi, dışarıdan rahat bir şekilde hedef alınacak bir konuma geldi. Oyunun başarılı karakterlerinden biri olan Ford’a dair tüm detayları öğrenmek için Free Fire Ford karakteri hakkında bilmeniz gerekenler içeriğimize göz atın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts