Free Fire BOOYAH Etkinliği Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Garena Free Fire’ın en güncel etkinliği olan BOOYAH etkinliği hakkında neler biliyorsunuz?
garena free fire booyah etkinliği
Garena Free Fire’ın en güncel etkinliği olan BOOYAH etkinliğine dair neler biliyorsunuz?

Garena Free Fire BOOYAH etkinliği ile ekim ayını dolu dolu geçirin. Garena Free Fire’da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncuların ücretsiz bir şekilde ödüller elde edebileceği Garena Free Fire’ın etkinlik takviminde sıra BOOYAH etkinliğinde. Peki, BOOYAH etkinliğinin detaylarına ne kadar hakimsiniz?

Garena Free FİRE BOOYAH Etkinliği

Garena Free Fire’dan yeni haberler gelmeye devam ediyor. Geliştirici ekibin sürekli güncel tutmak için uğraştığı oyunda oyuncuları memnun etmek için sürekli yenilik ve etkinlik haberleri geliyor. Garena Free Fire BOOYAH etkinliği ise yeni etkinliklerden biri.

free fire kaptan booyah karakteri
Yeni karakter Kaptan BOOYAH, bir Uzak Doğu savaş sanatı olan Jiu-Jitsu hocası.

Yeni karakter “Kaptan BOOYAH”

Garena Free Fire BOOYAH etkinliği ile oyuna yeni karakter ekleniyor. Kaptan BOOYAH adlı yeni karakter, Amerikalı müzisyen olan DJ KSHMR ile yapılan bir işbirliğinin sonunda oyuna ekleniyor. Bir Uzak Doğu savaş sanatı olan Jiu-Jitsu hocası olan Kaptan BOOYAH, normal karakterlerden farklı olarak bir yerine iki yeteneğe sahip ilk karakter özelliğini taşıyor. Bu yeni karaktere dair detaylı bilgi için Free Fire’Da yeni karakter KSHMR duyuruldu içeriğimize göz atabilirsiniz.

free fire booyah etkinliği yeni paketler
BOOYAH etkinliği ile ücretli ve ücretsiz olmak üzere yeni paketler oyuncuları bekliyor olacak.

Yeni paketler

Garena Free Fire BOOYAH etkinliği ile oyuncuları yeni ücretsiz ve ücretli paketler bekliyor olacak. Ücretsiz paketleri elde etmek için oyundaki birkaç basit görevi yapmak yeterliyken ücretli paketleri elmas ile elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı şeyler içeren bu paketlerden hepsi birbirinden güzel içerikleri elde edebilme şansınız bulunuyor.

booyah etkinliği yeni kostümler
BOOYAH etkinliği ile oyuna iki yeni silah kostümü eklenecek.

Yeni kostümler

BOOYAH etkinliği ile efsanevi AUG ve AWM kostümleri de oyuncuları bekliyor olacak. Bu noktada oyuncular için güzel haberler daha var. Zira AWM kostümünü ücretsiz bir şekilde elde etme şansınız bulunuyor. BOOYAH etkinliği sırasında bazı görevleri yaparak AWM kostümünün sahibi olabilirsiniz. Bu kostümlerin yanı sıra yeni BOOYAH yakın dövüş kutusu ile katana, pala, sopa ve tava kaplamalarını elde edebilirsiniz. Bu etkinlikle özel etkinlik temalı altın bir Gloo duvar görünümü de elde edebilir ve BOOYAH şanslı ağaçlarını adaya yerleştirerek altın ve elmas dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. AWM’nin de içinde bulunduğu kafadan vuruşlar için en iyi silahlar listesini görmek için Free Fire kafadan vurmak için en iyi silahlar içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts