Garena Free Fire: Evcil Hayvanlar ve Özellikleri

Free Fire’da bulunan evcil hayvanlara ve özelliklerine göz attık.
Free Fire Evcil Hayvanlar
Free Fire’da bulunan evcil hayvanlar neler?

Free Fire, evcil hayvanlar ile sizlere birtakım özellikle sağlıyor. Free Fire’da bulunan evcil hayvanlar, kullanıldığında sizlere işinize yarayacak birçok özellikler sağlar. Her evcil hayvanın farklı farklı özellikleri bulunuyor. Bu evcil hayvanları kullanarak oyunda mükemmel stratejiler yapabilir ve oyunu kazanabilirsiniz.

Free Fire’da Bulunan Evcil Hayvanlar

Her evcil hayvanın farklı farklı yetenekleri bulunuyor. Bu yetenekler karakter yetenekleriyle birleştiğinde ortaya mükemmel bir kombo çıkabiliyor. Evcil hayvanların kostümlerini seviye atladıkça açabilirsiniz. Hepsinin birbirinden farklı ve bir hayli güzel kostümleri bulunuyor ama önce seviyenizi arttırmalısınız. Şimdi Free Fire oyununda yer alan evcil hayvanlar ve bunların özellikleri neler bir göz atalım.

Free Fire Ottero
Free Fire – Ottero

Ottero

Ottero, kulaklık ve kapüşonlu bir su samuru. Oyuncuya, Med Kit veya Tedavi Tabancasını her kullandığında EP’yi yeniden kazanmalarını sağlayan Double Blubber adlı bir becerisi vardır. 5. seviyede, kazanılan EP, HP iyileşmesini %50 arttırarak sizlere fazladan HP kazandırıyor. Bu evcil hayvan, şifacılar için en iyisi diyebiliriz.

Free Fire Poring
Free Fire – Poring

Poring

Poring’in, Stitch and Patch adında bir özelliği bulunuruyor. Bu yetenek, seviye 1 kask ve zırhın dayanıklılığını birkaç saniyede olsa arttırıyor. Ayrıca zırhın kolay kolay yok edilmesini önlüyor. Bu evcil hayvanı maksimum seviye yaptığınızda inanılmaz bir etki yaratır. Bu evcil hayvan agresif oyuncular için fazlasıyla iş görebilir.

Free Fire Robo
Free Fire – Robo

Robo

Robo, kedi kulaklı bir Android’dir. Bu evcil hayvanın özelliği ise Wall Enforcement‘tir. Bu özellik, Gloo Walls’un HP’sini arttırabiliyor. Gloo bombasını sık sık kullanıyorsanız, Robo’yu yanınızda getirmeniz sizler için daha iyi olacak.

Free Fire Spirit Fox
Free Fire – Spirit Fox

Spirit Fox

Spirit Fox, bir sağlık paketi kullanıldığında oyuncuya fazladan 4-7 HP arası can verebiliyor. Bu evcil hayvanı tüm karakterler ve oyuncuların kullanması uygundur.

Free Fire Evcil Hayvanlar
Free Fire – Shiba

Shiba

Shiba, Mushroom Sense adlı bir yeteneğe sahip. Bu yetenek adından da anlaşılacağı üzere 2-3 dakikada bir haritada sizlere bir mantar yeri işaretler. Genellikle haritada dolaşıp çatışma arayan oyuncular için iyi bir seçim olabilir.

Garena Free Fire Kitty
Free Fire – Kitty

Kitty

Kitty ise diğer evcil hayvanlardan biraz farklı. Kitty sadece basit bir kedi. Küçük sevimli bir kedi olmaktan başka bir yeteneği bulunmuyor. 🙂

Free Fire Pet
Free Fire – Mechanical Pup

Mechanical Pup

Mechanical Pup’ın da yeteneği bulunmuyor. Sadece oyuncuların yanında güzel bir görüntü sağlıyor.

Free Fire Evcil Hayvanlar
Free Fire – Night Panter

Night Panther

Night Panther, robotik bir kedi. Bu hayvanın envanter alanınızı arttırabilen bir özelliği sahip. Oyuncuların envanter alanını 5. seviyede 15-30 arttırır. Ekstra cephane ve el bombası toplamak isteyen oyuncular için mükemmel bir seçim.

Free Fire Evcil Hayvanlar
Free Fire – Detective Panda

Detective Panda

Detective Panda, agresif oyuncular için oldukça sağlam bir dost  olabilir. Panda’nın Blessing adında bir yeteneği bulunuyor. Bu yetenek ise her oyuncu öldürdüğünüzde sizlere 4-7 HP’yi tekrardan restore ediyor. Bu evcil hayvan agresif oynayan veya bi anda savaş alanına girmeyi seven oyuncular için fazlasıyla seviliyor.

Free Fire Evcil Hayvanlar
Free Fire – Falco

Falco

Falco, Free Fire’ın evcil hayvan listesine yeni eklenen bir hayvan. Falco’nun Skyline Spree adında bir becerisi bulunuyor. Bu beceri oyunun başında havada iken oyuncuların paraşüt hızını arttırmaya yarıyor. Genel olarak kalabalık ortamlara inmeyi seven oyuncular için en iyi seçim bu evcil hayvan olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts