Garena Free Fire Kalahari Haritasındaki En İyi 5 Loot Bölgesi

Garena Free Fire Kalahari haritası için en iyi 5 loot noktasını derledik.
free fire kalahari en iyi loot

Garena Free Fire Kalahari haritası için hazırladığımız içeriğimizle karşınızdayız. Son dönemin popüler oyunlarından biri olan ve artan kullanıcı sayısıyla daha büyük bir kitleye hitap etmeye başlayan oyunla ilgili bu içeriğimizde, Free Fire da popüler haritalarından biri olan Kalahari de en iyi loot bölgelerini inceleyeceğiz.

Free Fire Kalahari haritasındaki en iyi loot bölgeleri nerelerde?

PUBG Mobile’deki Erangel haritasına benzetebileceğimiz Garena Free Fire Kalahari haritası, çıktığı andan itibaren oyuncular tarafından çok sevildi. Doğal figürlerle daha çok karşılaşabileceğimiz haritanın popülerlik kazanmasının ardından haritadaki en iyi loot noktaları da merak konusu oldu.

garena free fire kalahari görsel 1
Kalahari – Stone Ridge

Stone Ridge

Belki de loot denince akla haritada ilk gelen yer olan Stone Ridge, listemize eklediğimiz ilk yer oldu. Bulabileceğiniz olası lootla oyuna güzel bir şekilde başlayabileceğiniz Stone Ridge ile birlikte tüm temel ihtiyaçlarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Lootunuzun ardından tamamen çatışmaya hazır bir durumda oyuna gerçekten başlayabilirsiniz.

The Sub

Haritadaki bir diğer güzel loot yeri olan The Sub’ta loot sıkıntısı çekmeniz düşük ihtimal. Haritaya indiğiniz andan itibaren kolay bir şekilde loot bulabileceğiniz The Sub, aynı zamanda hayatta kalmanız içinde güzel bir yer. Ancak bir uyarımız var. Hayatta kalmanız için The Sub’ın tamamen temiz olduğundan emin olmalısınız. Tamamen temizleyene kadar asla güvende olmayacaksınız ancak temizledikten sonra hayatta kalmanız ise bir o kadar kolay olacak.

garena free fire kalahari görsel 2
Kalahari – Command Post

Command Post

Command Post, loot için olduğu kadar savaşlar için de güzel bir yer. Zira çoğu oyuncunun atlamayı tercih ettiği yerlerin başında gelen Command Post’ta çatışma asla eksik olmuyor. Kolay bir şekilde loot yapabileceğiniz Command Post’ta yapacağınız iyi bir başlangıç, size zaferi getirecek olan başarının büyük bir parçası olacaktır.

Refinery

Refinery içerisinde yok yok. Her şeyi ve herkesi kapsayan lootu ile haritanın öne çıkan yerlerinden biri olan Refinery, yakın çatışmalara da ev sahipliği yapmasıyla biliniyor. Oyuna agresif ve lootunuz iyi bir şekilde başlamak istiyorsanız Refinery’e atlayabilirsiniz.

garena free fire kalahari görsel 3
Kalahari – Santa Catarina

Santa Catarina

Oyundaki en güzel manzaralardan birine sahip olan Santa Catarina, aynı şekilde güzel bir loota da sahip. Hem loot yapabileceğiniz hem de gerektiği zaman saklanabileceğiniz şekilde tasarlanan Santa Catarina, loot için tercih edebileceğiniz yerlerin başında geliyor.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts