Garena Free Fire La Casa de Papel etkinliği geliyor

Garena Free Fire ile La Casa de Papel işbirliği ile oyuncuları unutulmaz anlar bekliyor.
garena free fire la casa de papel
Son dönemin popüler mobil oyunlarından Garena Free Fire ile dünyayı kasıp kavuran La Casa de Papel, oyuncuları heyecanlandıran bir işbirliğine imza attı.

Garena Free Fire La Casa de Papel etkinliği geliyor. Garena ekibi, geçtiğimiz saatlerde bir video paylaşarak bu heyecan verici ortaklığı açıkladı.

Garena Free Fire: La Casa de Papel Etkinliği

Son dönemin popüler oyunlarından Free Fire ile dünyayı kasıp kavuran La Casa de Papel işbirliği ile yeni bir etkinlik geliyor. Son dönemde yaptığı yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Garena Free Fire, çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Son olarak ekip, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir açıklama ile La Casa de Papel etkinliğini duyurdu.

garena free fire la casa de papel etkinliği
Garena ekibi, yaptığı yeniliklere bir yenisini daha ekledi ve La Casa de Papel ile işbirliği yaptı.

Farklı bir oyun modu tarzında oyuna eklenmesi beklenen bu etkinlikle beraber oyuncuları farklı ama yakından tanıyacakları bir serüven bekliyor olacak. Para soygun temasına sahip olduğu bilinen bu yeni oyun modu, oyuncularda büyük bir heyecan yaratmış durumda.

garena free fire la casa de papel etkinliği detayları
İşbirliği kapsamında para soygunu temasına sahip bir oyun modu oyuna eklenecek.

Free Fire La Casa de Papel etkinliği nasıl olacak?

Garena Free Fire’ın La Casa de Papel ile yaptığı işbirliği sonucunda dizinin temasına uygun bir oyun modu oyuna eklenecek. Dörde dört şeklindeki bu oyun modunda oyuncuların amacı, süre dolmadan önce mümkün olduğunca banknot toplamak olacak. Bunu yapmak içinse oyuncular, oyunun her bir tarafına dağılmış olan oyun içi baskı makinelerini bulmak zorundalar. Çevrelerini daha etkili savunan ve hedef banknot sayısına en erken ulaşan ekip oyunu kazanmış olacak.

garena free fire la casa de papel etkinlik amacı
Bu işbirliği ile Garena ekibi, oyunculara unutulmaz deneyimler yaşatmayı amaçlıyor.

Etkinliğin amacı ne?

Garena Free Fire, özellikle son zamanda yaptığı etkinliklerle birlikte oyuncular için ciddi atılımlar gerçekleştiriyor. Son olarak La Casa de Papel ile işbirliğini duyuran ekip, çıtayı başka bir seviyeye çekmeyi başarmış durumda. Oyunun yapımcılarından biri olan Harold Teo, Garena Free Fire topluluğu için unutulmaz deneyimler yaratmanın anahtar olduğunu ve bu tarz işbirliklerinin de bunu geliştirmek için en iyi yollardan biri olduğunu belirtti. Oyuncu odaklı etkinliklerine devam eden Garena Free Fire beklentileri epey büyütmüş durumda. Zira bu etkinliğin duyurulmasıyla heyecanlanan oyuncular, bu etkinliğin heyecanının yanı sıra bundan sonraki etkinliğin içeriklerini de şimdiden merak etmeye başlamış durumda.

garena free fire la casa de papel etkinlik içeriği
Dizide kullanılan tulumlar ve maskeler, oyun içerisinde kullanılabilir hale gelecek.

Etkinlikte neler olacak?

Geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere para soygun teması üzerinden bir oyun modu oyuna eklenecek. Bu oyun modunun teması, Bermuda paraşütleri ve uçaklar gibi diğer bölümlerde de gözükecek. Bunların yanı sıra dizide kullanılan kırmızı tulumlar ve maskeler, oyun içerisinde kullanılabilir hale gelecek. Oldukça farklı bir etkinlik olan La Casa de Papel etkinliğinin tüm detayları henüz açıklanmadı. Eylül ayında oyuna eklenmesi beklenen etkinliğin tüm detaylarının yakın bir zaman içerisinde açıklanması bekleniyor.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts