Garena Free Fire OB21 Güncelleme Notları

Free Fire OB21

Garena Free Fire OB21 güncellemesiyle birlikte oyuna yeni karakter ve silahlar 8 Nisan itibariyle oyunumuza gelecek.

Garena Free Fire OB21 Güncellemesi: Yeni Karakter Kapella

Yapılan son güncellemeden bu yana oyuncuların isteklerine yoğunlaşan Garena International ekibi yeni karakter olan Kapella’yı, yeni silahları ve birçok değişikliği oyuna ekleyecek. Bu yeniliklerden öne çıkanlardan birisi, hepimizin bildiği üzere motosikletler tek kişilikti ancak 8 Nisan tarihinde gelecek olan Garena Free Fire OB21 güncellemesi ile motorlara artık iki oyuncunun binilebileceği söyleniyor.

Garena Free Fire OB21
Free Fire – Kapella

Kapella, popüler bir K-pop grubunun baş şarkıcısına benzetilmeye çalışılmış. Savaş alanındayken kendisi de dahil olmak üzere herkesi iyileştirmek için sesini ve neşeli kişiliğini kullanabilir. Kapella, kullanım sırasında iyileştirici eşyaların ve becerilerin etkilerini de arttırır. Karakterimizin pasif özelliği Şifa Şarkısı. Şifa Şarkısı, takım arkadaşınız yere düştüğünde HP kaybını en aza indiriyor.

OB21 Güncellemesi ile yeni silahlar geliyor

Free Fire’da iki yeni silah da güncellemenin bir parçası. Hızlı ateş edebilen Thompson, büyük bir şarjör kapasitesine sahip ve sınıfındaki diğer silahlardan daha az sekme sunan bir SMG silahıdır ve bu da orta ve yakın menzilli çatışmalar için mükemmel bir seçim. Ancak bu silahın sadece Klasik modda kullanılabildiğini unutmayın.

Duman Bombası, hızlı bir kaçış veya düşmüş olan arkadaşınızı kaldırırken görüşünü engellemek için kullanılabilecek stratejik bir silahtır. Çok fazla hayranı olan Clash Squad modu ise kalıcı olarak geri getirilecek.

Clash Squad modu 9 Nisan’dan itibaren oyunculara sunulacak ve daha rekabetçi bir seviyede oynamak isteyenler için ideal olduğu söyleniyor. Oyuncular, Clash Squad modunu deneyimleyip geri bildirim vererek Garena ekibinin düzeltmesi gereken konular hakkında fikir verecek. Ayrıca ekip, Clash Squad modunu yakından izleyeceğini söyledi.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler