Garena Free Fire OB23 Güncellemesi: Kullanılabilecek En İyi Karakterler

Free Fire OB23’te kullanılabilecek en iyi karakterler listesini sizler için hazırladık. Bu liste içerisinde sizlere en uygun karakteri bulabilirsiniz.
Free Fire OB23 kullanılabilecek en iyi karakterler
Free Fire OB23 güncellemesinde kullanılabilecek en iyi karakterler.

Free Fire OB23 güncellemesinde kullanılabilecek en iyi karakterler listesini sizlere hazırladık. Bu karakterleri kullandığınızda rakiplerinize oranla bir adım önde başlayabilirsiniz. Bu karakterlerin hepsinin farklı farklı özellikleri bulunduğundan dolayı sizlere hangisi daha iyi geliyorsa onu oynamaya çalışın.

Free Fire OB23 Güncellemesinde Kullanılabilecek En İyi Karakterler

Oyun içerisinde kullanılabilir 30 farklı karakter ve bu karakterlerin hepsininde farklı farklı özellikleri bulunuyor. Oyuncular’da kendine göre hangi karakterin özelliğini beğeniyorlarsa onu kullanıyorlar. Aslında bir takım oyunu oynarken ufakta olsa bir strateji uygulayarak, karakterin özelliklerini dikkatlice inceleyip ona göre karakter alınabilir.

Free Fire OB23 kullanılabilecek en iyi karakterler
Free Fire OB23 güncellemesinde kullanılabilecek karakterler listesini sizlere özel oluşturduk.

Mesela takım oyunununda şifa basan bir karakter alınmazsa, oyun içerisinde yaptığınız büyük savaşlarda karakter eksikliğinden dolayı ya savaşı kaybedeceksiniz yada kaçacaksınız ve tekrar aynı senaryoyu yaşamaya maruz kalacaksınız. Bu yüzden bizde OB23’te kullanılabilecek en iyi karakterleri sizlere hazırladık. Bu karakterleri isterseniz tekli maçlarda isterseniz toplu maçlarda kullanabilirsiniz.

Free Fire en iyi karakterler
Free Fire DJ Alok karakteri.

DJ Alok

Listenin bir numaralı karakteri DJ Alok oluyor. Gerçek hayatta Brezilyalı ve aynı ada sahip bir DJ’den esinlenerek yapılan Alok, çoğu oyuncu tarafından Free Fire’ın en güçlü karakteri olarak kabul ediliyor. “Drop the Beat” adlı yeteneği sayesinde hem savunmada hem de hücumda fazlasıyla güçlü bir karakter. Güçlü bir yeteneği bulunduğundan dolayı, bu yetenek kullanıldığında tüm müttefiklerine %15 hareket hızı ve her 10 saniyede bir 5 HP yenileyebilme özelliğine sahip.

Free Fire Paloma karakter
Free Fire Paloma karakteri.

Paloma

İkinci sırada Paloma karakteri yer alıyor. Bu karakteri mağazadan isterseniz 499 elmas karşılığında veya 8.000 jeton karşılığında alabilirsiniz. Paloma oyunun AR uzmanı olarak bilinir. Bununla birlikte, yeteneği silahın gücünü etkilemez bunun yerine size envanterinizde ücretsiz slotlar verir, böylece iyileşme veya el bombaları gibi daha fazla öğe taşıyabilirsiniz. Hepimiz Free Fire’da AR silahlarının ne kadar güçlü olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bu karaktere sahip olmak oyunun gidişatını değiştirebilir.

Free Fire OB23 kullanılabilecek en iyi karakterler
Free Fire Luqueta karakteri.

Luqueta

Luqueta listedeki üçüncü karakter, ayrıca Free Fire diyarına katılan son karakterde Luqueta. Futbol yıldızı olarak tanımlanan bu karakter, maksimum HP’yi attırma yeteneği sayesinde OB23 güncellemesinde oyunculara ufakta olsa bir sarsıntı yaşattırdı. Karakter 8. seviyeden sonra, her öldürme başına 18 veya 35 arası HP kazandırabilecek. Ancak, Luqueta’yı şu an için yalnızca Character Royale aracılığıyla elde edebilirsiniz.

Free Fire Kelly karakteri
Free Fire Kelly karakteri.

Kelly

Free Fire’ın en eski karakterlerinden biri olan Kelly, agresif oyunculara sağladığı avantajlarla biliniyor. Eğer aynı pozisyonda beklemekten hoşlanmıyorsanız ve sürekli hareket etmek istiyorsanız Kelly tam size göre. Sahip olduğu özelliklerle rahat ve seri bir şekilde dolaşmanıza fayda sağlayacak Kelly’i kullanarak oyun tarzınızı oyuna daha net yansıtabilirsiniz. Karakterin özelliği ise koşu hızını %5 attırabiliyor.

Free Fire en iyi karakterler
Free Fire Jota karakteri.

Jota

Son olarak Jota, makineli tüfek veya av tüfeği kullanmayı seven oyuncular için en iyi tercihlerden biri olabilir. Bu karakterin yeteneği, bir düşman alt ettikten sonra sağlığını tekrardan doldurabiliyor yani rakip öldürdükten sonra rakipten kendine can çalabiliyor ve kendi canına ekleyebiliyor. Karakter maksimum seviyeye getirildiğinde her öldürme başına 40 HP yenileyebiliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts