Garena Free Fire OB23 Güncellemesi: Tüm Detaylar

Garena Free Fire OB23 güncellemesinin oyuna eklenmesine kısa bir süre kala güncellemenin detayları belli oldu.
garena free fire ob23 güncellemesi
Garena Free Fire OB23 güncellemesinin yayımlanmasına kısa süre kala güncelleme detayları paylaşıldı.

Garena Free Fire OB23 güncellemesi, resmi olarak 29 Temmuz’da oyuna eklenecek. Güncellemenin oyuna eklenmesine çok az bir süre kala Garena ekibi, güncellemenin detaylarını paylaştı.

Garena Free Fire OB23 Güncellemesi

Mobil oyun dünyasının önde gelen battle royale oyunlarından Garena Free Fire’da macera tüm hızıyla devam ediyor. Milyonlarca oyuncunun mücadele ettiği oyunda geliştirici ekip sürekli güncellemelere giderek oyunu aktif tutmaya çalışıyor. OB adı verilen güncellemelerle oyun içinde bazı değişiklikler ve yenilikler uygulanıyor.

garena free fire ob23 güncellemesi değişiklikler
OB23 güncellemesi ile oyunda büyük değişiklikler meydana geldi.

OB23 güncellemesi, oyunun en son güncellemesi konumunda. Oyunun üçüncü yıl dönümüyle ilgili etkinlikten çeşitli güncellemelere kadar içerisinde birçok şey barındıran OB23 güncellemesine dair tüm detayları sizler için derledik.

garena free fire ob23 güncellemesi 3volution
Oyunun üçüncü yıl dönümüne özel olarak hazırlanan 3volution etkinliği, OB23 güncellemesi ile oyuna eklenecek.

3volution etkinliği geliyor

İlk olarak 30 Eylül 2017’de oyuncularla buluşan ve o günden bugüne oyuncu kitlesini sürekli artırmayı başaran Garena Free Fire’ın üçüncü senesi dolmak üzere. Oyunun üçüncü yıl dönümüne özel geliştirilen 3volution etkinliğinin de detayları belli olmaya başladı. Ağustos ayında gerçekleşmesi beklenen 3volution etkinliği, yanında birçok yeniliği de getirecek.

garena free fire ob23 güncellemesi clash squad
Oyunun sevilen modlarından Clash Squad’ın ikinci sezonu, OB23 güncellemesi ile başlıyor.

Clash Squad’ın ikinci sezonu başlıyor

Garena Free Fire OB23 güncellemesi ile oyuncuların severek oynadığı Clash Squad modunun ikinci sezonu, 30 Temmuz tarihinde başlıyor. Normal oyun modundan farklı olarak kendine has ufak detaylara sahip Clash Squad modu, OB23 güncellemesinin hemen ardından oyuna eklenmiş olacak. Bu güncelleme ile birlikte Clash Squad modunda Horizaline adı verilen yeni bir canlandırma kiti de bu oyun moduna eklenmiş olacak. Garena Free Fire ekibi ayrıca oyunculardan aldıkları geri bildirimler doğrultusunda nişan yardımında da bazı değişikliklere gitti. Bunun yanında oyuncular, bu moddaki kariyer istatistiklerini kendi profillerinde görüntüleyebilecek. Clash Squad’a dair daha detaylı bilgi için Garena Free Fire Clash Squad modu nasıl oynanır içeriğimize mutlaka göz atın.

garena free fire ob23 güncellemesi silahlar
OB23 güncellemesi ile silahlarda ve araçlarda bazı değişikliklere gidildi.

Silahlarda ve araçlarda değişiklik

Oyuncuları heyecanlandıran yukarıdaki gelişmelerin yanı sıra oyun içerisinde çeşitli değişiklikler de meydana geldi. Motosiklet, Cip, TuTu ve SUV araçlarının hızlarında değişikliğe gidildi. Silahlarda ise AK, FAMAS, M249, SPAS12 ve XM8’in hasarlarında dengeleme uygulandı. Yakın zaman içerisinde duyurulan AUG silahının klasik ve Clash Squad modlarında kullanılabileceği belirtildi. Kısa, orta ve uzun mesafe çatışmalarda gayet rahat bir şekilde kullanılabilen AUG, bu güncellemeden sonra oyun ekiplerince incelenecek ve duruma göre güçlendirme yahut dengeleme almaya devam edecek.

garena free fire ob23 güncellemesi luqueta
Oyunun en yeni karakteri Luqueta, OB23 güncellemesi ile oynanabilir hale gelecek.

Luqueta maceraya katılıyor

Oyunun yeni karakteri Luqueta, nihayet Garena Free Fire OB23 güncellemesi ile oyuna ekleniyor. Alacağı her bir skorun ardından maksimum canını 8 ile 35 arasında artırabilen Luqueta, oyuna farklı bir heyecan katacak. Bunun yanında yeni evcil hayvan Mr. Waggor da bu güncelleme ile oyuna eklenecek. OB23 güncellemesinin gün içerisinde ne zaman oyuna ekleneceği ve bu sürenin ne kadar olacağı paylaşılmadı. Bu sürekli güncellemelerle birlikte gelen yenilik ve değişikliklerin Garena Free Fire oyuncuları tarafından hoş karşılandığını belirtmekte fayda var. Zira bu güncellemeler ile oyunu monotonluktan çıkaran ekip, oyuncuları sürekli farklı bir şeyler denemeye yöneltiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler