Garena Free Fire OB24 Güncellemesi Detayları

Garena Free Fire OB24 güncellemesi ile birlikte yaşanacak değişiklikleri biliyor musunuz?
garena free fire ob24 güncellemesi detayları
Garena Free Fire OB24 güncellemesiyle birlikte oyunda yaşanacak değişiklikleri biliyor musunuz?

Garena Free Fire OB24 güncellemesi nihayet oyuna ekleniyor. Duyurulmasıyla birlikte oyuncuların heyecanını artıran OB24 güncellemesi, içerdiği yeniliklerden ötürü büyük merak uyandırmıştı. Peki, bu güncellemenin detaylarını biliyor musunuz?

Garena Free Fire OB24 Güncellemesi Detayları

Garena Free Fire’ın 3. yıl dönümü kutlamasından sonraki büyük güncelleme olan OB24 güncellemesi nihayet oyuna ekleniyor. Android platformunda 370 MB ve iOS platformunda 500 MB büyüklüğündeki bu güncellemenin oyuna eklenmesi yaklaşık 9 saat sürecek. Son dönemde artan hesap çalınma olaylarına karşın gereken önlemleri öğrenmek için Garena Free Fire hesap koruma yöntemleri içeriğimize göz atabilirsiniz.

free fire ob24 güncellemesi detayları
Garena Free Fire OB24 güncellemesi, gün içerisinde oyuna eklenecek ve bu güncelleme işlemi yaklaşık 9 saat sürecek.

Bu içeriğimizde, saatler içerisinde oyuna eklenecek olan OB24 güncellemesindeki yeniliklerin detaylarına birlikte göz atacağız. OB24 güncellemesi, sahip olduğu yeniliklerle oyundaki önemli güncellemeler arasına ismini yazdırmış durumda. Bu yeniliklerin detaylarına geçmeden önce OB24 güncellemesini nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek için “Free Fire OB24 güncellemesi nasıl indirilir?” adlı içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

free fire ob24 güncellemesi yeni oynanış özellikleri
OB24 güncellemesiyle oyuncuları yeni oynanış özellikleri bekliyor olacak.

Yeni Oynanış Özellikleri

Garena Free Fire OB24 güncellemesi ile birlikte oyuna yeni oynanış özellikleri ekleniyor. Bu güncelleme ile birlikte, yetenek ve güçlendirici sürelerinde düzenleme yapıldı. Oyuncular artık yetenek süresini bir göstergeden takip edebilecek. Bir diğer değişiklik olan el bombası kullanımında da artık patlamanın zamanını siz ayarlayabileceksiniz. Bunu gerçekleştirmek içinse pimi kendinize uygun bir vakitte çekmeniz yeterli olacak. OB24 güncellemesiyle birlikte oyuncular artık zıplama güçlendirmesi kullanabilecek. Takım arkadaşınızı kullanarak gerçekleştirebileceğiniz bu özellikle daha yükseklere zıplama şansınız mümkün.

Silah Dengelemeleri

OB24 güncellemesi ile oyun içerisindeki bazı silahlarda dengelemeye gidildi. KAR98K’nın biyometrik dürbününün dağılma mesafesi azaltılırken Plazma silahının isabetli atış ve sprey oranı azaltıldı. Bunun yanında M14 öfke çekirdeğinin ateş oranı azaltılırken M14’ün temel hasarı artırıldı ve minimum hasarı azaltıldı. Bu değişikliklerin oyun içerisindeki etkisini hep birlikte göreceğiz.

free fire başlangıç ve eğitim adası
İki yeni adayla birlikte oyuncular için yeni maceralar oyuna eklenmiş olacak.

Yeni Başlangıç ve Eğitim Adası

Garena Free Fire OB24 güncellemesi ile yeni başlangıç ve eğitim adası oyuncuları bekliyor olacak. Başlangıç adasının yenilikleri sürpriz olarak kalsa da yenilenmiş eğitim adasında oyuncuları özel sinema salonu, araçlarda korna ve nitro, silah sandığı ve seçiminde iyileştirmeler ve hedef alanı adlı yeni bir mini oyun bekliyor.

Yeni Karakterler

OB24 güncellemesi ile oyuna iki yeni karakter daha eklenecek. Dasha ve Sverr adlı iki yeni karakterle birlikte Garena Free Fire’da yeni maceralar başlayacak. Bu karakterlere dair daha detaylı bilgileri öğrenmek ve erkenden bu şampiyonların taktiklerine hakim olmak için Free Fire Dasha karakteri hakkında bilmeniz gerekenler ve Free Fire’da yeni karakter Sverr duyuruldu içeriklerimize göz atabilirsiniz.

free fire ob24 güncellemesi yeni silahlar
OB24 güncellemesiyle birlikte oyuna iki yeni silah eklenecek.

Yeni Silahlar

Garena Free Fire OB24 güncellemesi ile oyuna iki yeni silah eklenecek. Bu silahlardan birisi, bir keskin nişancı tüfeği olan M21 iken bir diğeri ise taarruz tüfeği olan Parafal. Keskin nişancı sınıfında yeni bir alternatif olabilecek M21 bu konuda oyuncuları heyecanlandırırken Parafal, sahip olduğu özelliklerle daha da ön plana çıkıyor. Zira düşük ateş oranına rağmen sahip olduğu yüksek ateş gücü ile orta ve uzun mesafede gösterdiği iyi performansla Parafal, oyuncuların en sık tercih ettiği silahlar arasına girmeye şimdiden aday.

Yenilenmiş Bermuda

OB24 güncellemesiyle Bermuda haritasında da değişiklikler gerçekleşiyor. Klasik hayatta kalma modu için yeniden düzenlenecek olan Bermuda haritasında güncelleme sonrası oyuncuları birçok değişiklik bekliyor olacak. Bermuda haritasında daha sık kazanmak için Free Fire Bermuda haritası kazanma taktikleri içeriğimize göz atın.

garena free fire rockie
Rockie adlı yeni evcil hayvan, OB24 güncellemesiyle birlikte oyundaki yerini alacak.

Yeni Evcil Hayvan

Garena Free Fire OB24 güncellemesi ile oyuna yeni bir evcil hayvan eklenecek. Rockie adlı yeni evcil hayvan, sahip olduğu özellik itibariyle evcil hayvanlar arasında şimdiden ön plana çıkmaya başladı. Zira bekleme süresini azaltma yeteneğine sahip Rockie, bu özelliği ile oyuncuların vazgeçilmez evcil hayvanları arasına rahatlıkla girebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler