Garena Free Fire OB25 Güncellemesi Detayları

Garena Free Fire OB25 güncellemesinin detayları belli oldu.
garena free fire ob25 güncellemesi
Garena Free Fire OB25 güncellemesinin detayları belli oldu.

Garena Free Fire OB25 güncellemesi ile birlikte oyuna birçok yeni özellik eklenecek. Hali hazırda 18. sezonunda olan Garena Free Fire’da bu sezon bitmeden önce OB25 güncellemesi gerçekleşecek.

Garena Free Fire OB25 Güncellemesi

Son dönemin en popüler battle royale oyunlarından biri olan ve gün geçtikçe oyuncu kitlesini daha da büyütmeyi başaran Garena Free Fire’dan güncelleme notları ve haberleri gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda son olarak OB25 güncellemesi hakkında bazı detaylar ortaya çıktı.

garena free fire ob25 güncellemesi detayları
Garena Free Fire OB25 güncellemesinin çıkış tarihine az bir süre kala güncellemenin detayları belli olmaya başladı.

Garena Free Fire OB25 güncellemesi ile birlikte oyuncuları yine birbirinden farklı ve yeni özellikler bekliyor olacak. Yeni karakterler, silah ve evcil hayvan içeren güncellemeyle birlikte oyun içi çeşitlilik artmış olacak ve oyuncular mücadelelerini yeni kombinasyonlar çerçevesinde gerçekleştirebilecek.

Chrono ve Snowelle karakterleri oyuna ekleniyor!

Garena Free Fire OB25 güncellemesiyle Chrono ve Snowelle karakterleri oyuna eklenecek. Zamanı manipüle etme gücüne sahip bir ödül avcısı olan Chrono, sahip olduğu özel becerisiyle hareket hızını muazzam bir oranda artırabiliyor. Becerisini etkinleştirdiğinde 10 saniye boyunca 500 hasarı engelleyebilecek bir statik alan da oluşturabilen Chrono, oyuna farklı bir hava katacak. OB25 güncellemesiyle oyuna eklenecek bir diğer karakter olan Snowelle ise bir nanoteknoloji uzmanı.

garena free fire ob25 güncellemesi yeni karakterler
OB25 güncellemesiyle Chrono ve Snowelle karakterleri oyuna eklenecek.

A124 karakterini oluşturan ve onu laboratuvardan çıkaran Snowelle, nano sinirler adlı özel yeteneğe sahip. Snowelle, nano sinirler adlı bu özel yeteneğini etkinleştirdiğinde vurduğu rakiplerin aktif yeteneklerini kullanmasını ve enerjilerini sağlık puanına çevirmelerini engelliyor. Bu özellikleriyle oldukça güçlü gözüken Snowelle ile birlikte oyun içerisindeki dengelerde değişimler görülebilir.

Vector oyuna geri dönüyor.

Oyunun beta aşamasında oynanabilir durumda olan ancak oyunun yayımlanmasıyla birlikte oyundan kaldırılan Vector, oyuna geri dönüyor. Garena Free Fire OB25 güncellemesiyle yeni bir hafif makineli tüfek oyuna ekleniyor. Oyunun beta döneminde oyunda görülen ancak oyun yayımlandığında oyundan kaldırılan Vector, uzun bir aradan sonra oyuna geri dönüyor. Oldukça güçlü bir hafif makineli tüfek olan Vector, 19 mermilik şarjör kapasitesiyle oyuncuların gözünü korkutsa da diğer özellikleriyle bu açığını kapatmayı başarıyor.

garena free fire ob25 güncellemesi yeni evcil hayvan babun
Oyundaki evcil hayvanlar listesine yeni bir isim daha ekleniyor.

Yeni Evcil Hayvan Babun

Garena Free Fire OB25 güncellemesiyle oyundaki evcil hayvanlar listesine bir yeni evcil hayvan daha eklenecek. Yeni evcil hayvan babun, yeni güncellemeyle birlikte oyunda yerini alacak. Oyuncunun gloo wall ve bombalarını daha uzağa fırlatmasını sağlayan babun, bu özelliğiyle birlikte karakterinin işlevselliğini ciddi derecede artırabilecek.

Garena Free Fire OB25 Güncellemesi oyuna ne zaman eklenecek?

Garena Free Fire OB25 güncellemesi, 19 Aralık tarihinde oyuna eklenecek ve bu güncellemenin adı Krono Operasyonu olacak. İçerisinde kahramanlık temasını da barındıracak olan Krono Operasyonu güncellemesiyle oyuncuları birbirinden farklı maceralar bekliyor olacak.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler