Garena Free Fire Para Soygunu Modu nasıl oynanır?

Sınırlı bir süre boyunca oynanabilir durumda olacak para soygunu modunda ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?
garena free fire para soygunu modu
Kısa bir süreliğine oyuna eklenen para soygunu modunda ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Garena Free Fire para soygunu modu, oyunun La Casa de Papel ile yaptığı işbirliğinin bir parçası olarak oyuna eklendi. Bu başarılı işbirliği ile oyuncuların keyif alması için çok sayıda etkinlik ve ödül bulunuyor. Bu etkinliklerden biri olan para soygunu modunu nasıl oynayacağınızı biliyor musunuz?

Garena Free Fire Para Soygunu Modu

Garena Free Fire’da etkinlikler son sürat devam ediyor. Özellikle La Casa de Papel ile yapılan işbirliğinin ardından artan etkinlikler, oyuncuları mutlu etmiş durumda. Zira etkinliklerde verilen ödüller, oyuncuları gerçekten tatmin ediyor.

garena free fire para soygunu modu nasıl oynanır
Free Fire para soygunu modu, dizinin konusu ile benzerlik gösteriyor.

Bu içeriğimizde, La Casa de Papel ile yapılan işbirliğinin bir parçası olan ve konusu popüler diziyle benzerlik gösteren para soygunu modunun detaylarına değineceğiz. Bu detaylara geçmeden hemen önce La Casa de Papel ile yapılan işbirliğinin detaylarını öğrenmek için Free Fire x La Casa de Papel iş birliği içeriğimize göz atabilirsiniz.

garena free fire para soygunu modu nedir
İki takımın kıyasıya mücadele ettiği bu oyun modundaki amaç, 30.000 bin nakit parayı rakipten daha önce elde etmek.

Para soygunu modu nedir?

Garena Free Fire para soygunu modu, birbirleriyle savaşan 2 takımdan oluşan bir etkinliktir. Her bir takımda 4 oyuncu mücadeleye katılır. Oyuncuların sürekli yeniden doğduğu etkinlikte zaman sınırı 10 dakikadır. Oyunun ana amacı, haritada bulunan toplam 3 para yazıcısını bulmaktır. 30 bin nakiti önce eden veya zaman dolduğunda daha fazla nakit parası olanın kazandığı etkinlik, 20 Eylül ile 22 Eylül tarihleri arasında oynanabilir durumda olacak. Sınırlı süre boyunca oyunda olacak bu etkinliği denemenizde fayda var. Para soygunu modunda olacağı gibi dar alanlarda oldukça etkili olan pompalı tüfekler arasından en iyilerini öğrenmek için Free Fire en iyi pompalı tüfekler içeriğimize göz atabilirsiniz.

garena free fire para soygunu taktikleri
Bu oyun modu hakkında bilmeniz gereken bazı püf noktalar mevcut.

Para soygunu modu taktikleri neler?

Garena Free Fire para soygunu modu, dışarıdan oynaması kolay gözükse de oyunculara zaman zaman zor anlar yaşatabilir. Zira en önemli şeyin para kazanmak olduğu oyunda bunun çeşitli yöntemleri mevcuttur. Bu modda bazı püf noktalara dikkat ederek galibiyete kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Para yazıcıları, etkinleştirildiği takıma 10.000 nakit para kazandırıyor. Bu nedenle para yazıcılarını takip etmenizde fayda var. Ancak, para yazıcısından nakit para almak için bölgede düşman olmamalıdır. Bu detayı sürekli göz önünde bulundurun. Para yazıcısının parası bittiğinde başka bir bölgede para yazıcısı etkinleştirilir. Bu nedenle, bir para yazıcısındaki işiniz tamamen bittiğinde direkt olarak diğer para yazıcısının bölgesini korumaya çalışın. Rakip takımın oyuncularını öldürerek ve onların paralarını toplayarak da nakit kazanabileceğiniz oyun modunda oldukça dikkatli olun. Zira parasını çalmak istediğiniz rakibinizin arkadaşları tarafından düşürülerek elinizdeki nakit paradan da olabilirsiniz. Oyundaki en güçlü silahları öğrenmek için Garena Free Fire en güçlü silahlar içeriğimize göz atın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts