Garena Free Fire Sezon 24 teması sızdırıldı

Garena Free Fire 24. sezonun teması sızdırıldı.
garena free fire sezon 24
Free Fire’da 24. sezonun teması sızdırıldı.

Garena Free Fire Sezon 24 teması sızdırıldı. 2018 yılında yayımlanan, oyun düzeni itibariyle geleneksel bir battle royale tarzı sayılabilen ancak sahip olduğu oynanış dinamikleriyle bu tarzdaki oyunlardan sıyrılan Free Fire’da da çoğu oyunda olduğu gibi sezonlar bulunuyor. Şu anda 23. sezonunda bulunan oyunda bu sezonun bitmesine kısa süre kala 24. sezon hakkında resmi olmayan bilgiler gelmeye başladı.

Garena Free Fire Sezon 24

Agent Paws adlı 23. sezonun bitmesine kısa süre kaldı. Her sezon olduğu gibi yine birbirinden farklı ödüllerin ve tasarımların bulunduğu sezon, oyuncular tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Bu ilgiye kayıtsız kalmayan Free Fire ekibi ise 23. sezonun yayımlanmasının hemen ardından 24. sezon hazırlıklarına başlamış ve oyuncuların beklentilerine cevap verecek bir sezon hazırlama sürecine girişmişlerdi. Geçtiğimiz günlerde 24. sezon görüntüleri sızdırıldı ve bu görüntüler sosyal medya platformları üzerinde paylaşıldı. Dragon Elite Pass olması beklenen 24. sezona dair detayları gelin beraber inceleyelim.

garena free fire sezon 24 görsel 1
Sızdırılan bilgilere göre yeni sezonun teması ejderha olacak.

Dragon Elite Pass

Daha önce de belirttiğimiz gibi geçtiğimiz sezon yapım ekibi tarafından Agent Paws Elite Pass olarak belirlenmişti. Sızdırılan bilgilere göre ise bu sezonun adı Dragon Elite Pass olarak geçecek. İsminden de anlaşılabileceği üzere 24. sezonun teması, ejderha üzerine olacak. Sızdırılan görüntülerde 3 savaşçının fantastik ejderha kıyafeti ve kılıçla savaştığı görülüyor. Gayet etkileyici gözüken bu video, görsel açıdan oyuncuları etkilemesinin yanı sıra henüz resmi olarak açıklanmadığı için daha da geliştirilebilir durumda olması nedeniyle oyuncuları daha fazla heyecanlandırdı.

garena free fire sezon 24 görsel 2
Yeni sezonun ne zaman oyuna ekleneceği resmi olarak açıklanmadı.

Dragon Elite Pass yenilikleri

Yeni sezonun satın alma fiyatı henüz kesin olmasa da, beklentiler 499 Diamonds olması yönünde. Bunun yanı sıra her sezon olduğu gibi bu sezonda da 999 Diamonds karşılığında Elite Bundle olması bekleniyor. Henüz ne zaman çıkacağı açıklanmayan yeni sezonda oyuncuları bir jeep kostümü, erkek ve kadın karakterler için bir bundle ve fazlası bekliyor. Ayrıca Elite Pass, yayımlanmadan önce satın alınabilir durumda olacak ve böylelikle oyuncular özel hediyeleri de açma fırsatına sahip olabilecek. Oyunu her daim güncellemelerle, yeniliklerle aktif tutmaya çalışan yapım ekibi, son olarak Free Fire OB21 güncellemesi ile oyuna büyük değişiklikler eklemişti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts