Mobidictum Free Fire Turnuvası başlıyor!

4000 Elmas ödüllü Mobidictum Free Fire turnuvaları başlıyor!
Free Fire Turnuvası
Mobidictum Free Fire Turnuvası başlıyor!

Mobidictum Free Fire Topluluk Turnuvaları, 4000 Elmas ödül havuzuyla beraber sahnede yerini alıyor! Toplam 36 takımın yer alacağı mücadelede yerinizi hemen ayırabilirsiniz!

Aşağıdaki formu doldur, formdaki Discord’a gel!

Takımların turnuvaya dahil olabilmesi için, takım kaptanlarının Discord sunucusunda bulunan #free-fire-squad-kayıt-teyit kanalı üzerinden, yine Discord sunucusunda belirtilen format ile teyit yaptırması zorunludur. Teyit edilmeyen takımlar turnuvada yer alamayacak. Teyit işlemini tamamlayan ilk 36 takım sıra ile turnuvaya dahil edilecek. Toplam 8 takım yedek olarak alınacak.

Turnuvanın kayıtları 26 Temmuz Pazartesi 14.00’te sonlanacak. Turnuva 26 Temmuz Pazartesi 16.00’da başlayacak.

Turnuvaya katılmak istiyorsun fakat takımın mı yok, aşağıdaki formu doldurup Discord’a gelirsen seni de turnuvaya dahil etmek için elimizden geleni yapacağız. Yukarıdaki kayıt formunu dolduran ve 4 kişi olan takımlardan herhangi birinin bu formu doldurması gerekmez.

Solo kayıt formu, takımı olmayan oyuncular için getirdiğimiz bir sistem. Takımı olmayan oyuncuları bir takımın altında toplayıp onların da turnuvaya dahil olmasını sağlayabiliyoruz. Eğer oyuncu sayısı yetmezse veya solo kayıt sayısı az olursa takımlar 4 kişiden oluşmayabilir.

Birinci olan takım 2000 Elmas, ikinci olan takım 1000 Elmas, üçüncü ve dördüncü olan takımlar da 500’er Elmas kazanacaklar.

Total
4
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts