Yeni Free Fire Karakteri Evelyn: Beceriler, Güç ve Yetenekler

Free Fire yeni karakteri Evelyn duyuruldu. Garena ekibi, Free Fire’a gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte yeni Evelyn’in oyuna geleceğini açıkladı.
Free Fire Evelyn
Yeni Free Fire Karakteri Evelyn

Free Fire yeni karakteri Evelyn duyuruldu. Garena ekibi, Free Fire’a gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte yeni Evelyn’in oyuna geleceğini açıkladı.

Free Fire yeni karakteri dedektif Evelyn duyuruldu!

Free Fire’da uzun zamandır beklenen OB22 güncellemesi hem Android hem de iOS kullanıcıları için yayınlandı. Garena ekibi ayrıca, Free Fire Advanced Server’a Evelyn adında yeni bir karakter ekledi.

Free Fire yeni karakter evelyn
Gelecek olan güncelleme ile yeni karkater Evelyn’de diğer karakterlerin arasına katılacak.

Eğer Advanced Server’a girip oynadıysan “Clu” adı verilen bir dedektif karakterle karşılaşmış olabilirsiniz. Bu ad Evelyn olarak değiştirildi ve eşsiz beceri ve yetenekleriyle birlikte oyuna gelmeye hazırlanıyor. Henüz güncelleme gelmediğinden bu karakter şu anda sadece Advanced Server’da denenebiliyor.

Evelyn görünüş olarak zarif, eski ve biraz da batı tarzı bir görünüme sahip. Evelyn’in oyuna geleceği tarih henüz net olarak belirtilmese de yakın dönemde oyuna Wolfrah’ın eklenmesinden yola çıkarak Evelyn’in gelmesinin de uzun süreceğini düşünmüyoruz.

Evelyn’in Beceri ve Avantajları

Evelyn’in “Altın Teslim Etme” becerisi, 1. seviyede 5 saniye boyunca çömelmeyen veya 30 metre uzakta yatan düşmanları gösteriyor. Her seviyede (4. seviye hariç), aktif kaldığı süre boyunca 0,5 saniyede bir artacak şekilde 5 metre izleme kapasitesi de bulunuyor. Evelyn’in bu yeteneği seviye 4 veya daha yüksek olduğunda, düşmanların konum bilgilerini takım arkadaşlarıyla paylaşır. Bu yeteneğin bekleme süresi her kullanımdan sonra 50 saniyedir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts