Hakkımızda

mobidictum
Mobidictum kadrosu büyüyor!

Mobidictum 2015 yılında kurulan; mobil oyun geliştiricilerine birçok konuda destek veren, mobil oyun arayan yayıncılara yepyeni bakış açıları sunan bir platformdur. Markamız, başta Türkiye pazarı olmak üzere vizyonunu genişletmek isteyen mobil oyun geliştiricileri ve yayıncılarına pazarlama, topluluk yönetimi, danışmanlık, reklam gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin detaylarına mobidictum.biz adresinden ulaşabilirsiniz.

Mobidictum olarak yerli bağımsız geliştiriciler ile iletişimimizi artırmaya, adını belki de duymadığımız Türk yapımı oyunlara ulaşmaya çalışıyoruz. Dünyanın dört bir yanından partnerlerimiz ile mobil oyun yayınlama serüveninize katkıda bulunuyor, partnerlerimiz ile bütüncül çalışmalar yürütüyoruz.

Mobidictum.com’da neler bulabilirsiniz?

Bir oyuncu olarak Mobidictum.com üzerinden onlarca oyuna yönelik binlerce özel içerik ve rehber bulabilirsiniz. Ayrıca mobil oyun önerileri listelerimiz ile son dönemin popüler mobil oyunlarına göz atabilir; PC Oyunları kategorimizden bilgisayar oyunlarına dair son içeriklere, espor tarafındansa rekabetçi oyun alanından haberdar olabilirsiniz.

Bizimle çalışmak istiyorsanız veya herhangi bir sorunuz varsa iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca start [at] mobidictum adresine e-posta da atabilirsiniz. Ayrıca Künye kısmımızda bünyemizde yer alan isimlere bakabilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar!