Browsing Category

Hearthstone

126 posts
Hearthstone rehberleri, son gelişmeler, deste önerileri ve çok daha fazlası Mobidictum aracılığıyla sizlerle buluşuyor.
Hearthstone Druid Haziran

Hearthstone Druid: En iyi Desteler

Hearthstone Druid desteleri hem keyifli hem de temel bazı mekanikler üzerinden oynanabilen mantıklı kartlara sahip. Şansa dayalı sistemden…
Hearthstone the Darkmoon Races

Hearthstone the Darkmoon Races Kartları

Hearthstone the Darkmoon Races mini paketi bir süredir bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde ilk sinyalleri verilmeye başlanan paketin kartları yavaş…
Hearthstone başlangıç rehberi

Hearthstone Başlangıç Rehberi (2021)

Hearthstone'a başlamak isteyip ne yapacağınız konusunda net bir fikriniz bulunmuyorsa başlangıçta yapmanız gerekenleri bu rehber yardımıyla çok daha iyi öğrenebilirsiniz.
Hearthstone Paladin En iyi Desteler

Hearthstone Libram Paladin Deste Rehberi

Hearthstone'da son zamanlarda popülerliğini koruyan Libram Paladin destesi ile karşılaştığınız rakiplerinizi kolayca saf dışı bırakabilirsiniz.
Hearthstone Warrior Deste

Hearthstone Warrior Deste Taktikleri

Hearthstone için deste rehberimizin bu bölümünde warrior için iki adet desteyi inceleyeceğiz. Destelerin kullanımını anlamak için taktikler bu yazımızda sizlerle buluşuyor.
Hearthstone Classic

Hearthstone Classic Kartlar İsim Testi

Hearthstone bilgi testi ile oyun hakkındaki bilginizi ölçebilirsiniz. İyi bir Hearthstone oyuncusu olduğunuzu düşünüyorsanız Classic set kartlarını biliyorsunuzdur.…
2020 yılının en güçlü Hearthstone kartları

2020 Yılının En Güçlü Hearthstone Kartları

2020 yılının en iyi Hearthstone kartları ile çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunda değişenleri doğru analiz ederseniz kazanma şansınız bir hayli artacak.
Hearthstone 2020 Yenilikleri

Hearthstone 2020 Yenilikleri

Hearthstone 2020 yenilikleri sizler için tek bir sayfada toplandı. Bu yıl Hearthstone için bolca yenilik getiren ve oyuncuları mutlu…
Hearthstone başlangıç rehberi

En iyi Hearthstone Duels Desteleri

Hearthstone'a gelen Duels Modunda en iyi desteler ile mücadele ederek kısa süre içerisinde maçlarınızı kolayca kazanabilirsiniz!
Hearthstone Yeni Günlük Görevler

Hearthstone Yeni Günlük Görevler Listesi

Hearthstone yeni günlük görevler ile oyun oldukça değişti. Türkçe olarak hazırladığımız günlük görevler listesindeki görevleri yaparak deneyim puanı kazanabilirsiniz!
Hearthstone the Darkmoon Races

Hearthstone 12 Kasım Güncellemesi neler getirecek?

Çok dikkat etmediyseniz Hearthstone için 12 Kasım tarihinde büyük bir güncelleme geleceğini muhtemelen kaçırdınız. Gelen güncellemeyi Türkçe olarak sizlere açıkladık.