Bu yıl Blizzcon online ve dopdolu olacak!

Blizzard tarafından her yıl düzenlenen etkinlik BlizzCon, bu yıl online olacak.
Blizzconline
Blizzcon bu yıl çevrimiçi yapılıyor!

Her yıl Blizzard tarafından düzenlenen Blizzcon fuarı, bu yıl Korona virüsü dolayısıyla online olarak sevenlerinin karşısına çıkacak. Yeni ve çevrimiçi olan bu fuarın adı BlizzConline olarak belirlenmiş.

BlizzConline bizlere ne sunuyor?

BlizzConline, 19-20 Şubat 2021’de yayınlanacak. Blizzard, sanal biletler için bir fiyat veya etkinliğin katılımın herhangi bir maliyeti olup olmayacağını açıklamadı.

Blizzconline
Blizzcon neler sunuyor?

Battle.net oyunlarının geliştiricileri, Topluluk Gösterisinin bir parçası olarak çeşitli etkinlikleri bizlere duyurdu ve katılmak isteyen oyuncular ve hayranlar için bazı grup etkinlikleri için güvenlik yönergeleri dahil olmak üzere bazı yönergeler sundu. Bu sayede daha iyi koşullarda olacak.

BlizzConline
BlizzCon formundan pek bir şey kaybetmemiş

BlizzCon’da olduğu gibi, BlizzConline’da herhangi bir oyunu duyurup duyurmayacağını veya sergileyip sergilemeyeceğini açıklamadı. Geçen yıl Blizzard, Diablo 4, Overwatch 2 ve World of Warcraft: Shadowlands’ı resmen açıkladı. Bu yıl bunun üzerine ekstra duyurular bekleniyor. Yeni bir oyun duyurusu pek mümkün gözükmemekte. BlizzConline, hayranlar için çevrimiçi bir cosplay sergisi sunacak. Oyuncular kendilerini herhangi bir Blizzard karakteri gibi giydirebilir ve sanal dünyanın önünde gösteriş yapabilirler.

BlizzConline
Blizzard cosplay yarışması geleneği devam edecek.

BlizzConline yarışmaları neler olacak?

Blizzard ayrıca BlizzConline sırasında hayranlar için dijital hikaye anlatımı yarışması, sanat yarışması ve genel yetenek gösterisine ev sahipliği yapacak. Hayranlar, Blizzard’ın genellikle BlizzCon sırasında düzenlenen ve oyuncuların Warcraft’ın Murloc yaratıkları gibi giyinmiş Anaheim Kongre Merkezi’nde yürüdüğü bir alay olan March of the Murlocs adındaki sanal yürüşe de katılabilir. BlizzConline için oyuncular murloc taklit ve kostüm videolarını Blizzard’a yollayabilirler.

Blizzconline
March the Murlocs etkinliği

Blizzard, bir de kısa film yarışması düzenlemekte. Sanki amatör bir film yarışmasına katılıyor gibi olan bu yarışmada Blizzard evrenlerinden birini içeren kendi kısa filminizi çekip yarışmaya katılabilirsiniz.

World of Warcraft Shadowlands türkçe
World of Warcraft: Shadowlands en çok beklenenler arasında.

Blizzcon nedir?

Blizzcon, Blizzard oyun firması tarafından düzenlenen bir fuardır. Bu fuarda genellikle oyun tanıtımları, Cosplay yarışmaları ve çeşitli oyunları erken test etme imkanı oyuncular ile buluşur. Ayrıca bir sürü katılım hediyesi (World of Warcraft için binek, Hearthstone için kart arkalığı, Overwatch için skin gibi) de oyunculara verilir.

Blizzcon fiyatlar
Blizzcon Fiyatları

Önceki yıllarda Blizzcon biletleri ne kadardı?

Fiziksel olarak gittiğiniz biletler 200-250 dolar arası oluyordu. Blizzard çalışanları ile bir öğün beraber yemek yemek isterseniz bu fiyat 750 doları buluyor. Dijital olduğu için ne kadar ödeme yapmak gerektiğini kestirmek bir hayli zor. Geçen yıl online olarak (Virtual Ticket adındaki sistem ile) ortalama 65 dolar ödemek gerekiyordu.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts