Descent of Dragons Genişleme Paketi’nde Neler Var?

descent of dragons

Blizzard, BlizzCon 2019 etkinliğinde Hearthstone’un Descent Of Dragons isimli 135 kartlık genişleme paketini duyurdu. Descent of Dragons genişleme paketi Hearthstone’un bu yılı Ejderha Yılı olarak adlandırdığı üçüncü ve son genişleme paketi olarak karşımıza çıkacak. Bu genişleme paketinin içerisinde hikaye Kaşifler Birliği ile EVIL Ligi savaşının final bölümüne tanıklık edilecek. EVIL Liginin kötü karakteri Rafaam uzun zamandır mağlup edilen büyük bir gücü yeniden diriltmek için bu soygundan yararlanmayı planlıyor.

EJDERHALAR!!!

hearthstone descent of dragons

Descent of Dragons Genişleme Paketi 10 Aralık’ta Bizlerle

Blizzard BlizzCon 2019’da tanıttığı genişleme paketini 10 Aralık’ta duyuracağını açıkladı. Ayrıca 8 kişiliğe kadar oynanılabilir olacak yeni Battleground Modunu 5-11 Kasım tarihleri arasında erken erişime açacağını da duyurdu. League of Legends‘taki Teamfight Tactics oyununa benzerliği bulanan bu oyunun modunu bakalım herkes sevebilecek mi..

Bu yeni Battleground oyun modu haricinde bir de kartlara yeni mekanikler getirildi.

Yeni Mekanik Galakrond Kartı

Galakrond, BlizzCon’da 5 EVIL sınıfının tümü için mevcut olan yeni bir Hero kartı olarak tanıtıldı. Bunlar Rogue, Warrior, Warlock, Shaman ve Priest kahraman sınıflarında yer alacaklar. Sadece oyuna girip bu beş sınıfında kartlarını ücretsiz alabileceğiz! DLC’den sonraki ilk 90 gün boyunca oturum açın ve yeni Galakron Kartlarınızın zevkini çıkarın 🙂

Şimdilik açıklanan Rogue sınıfına ait olan bu Galakrond Kartı 7 Mana, 5 Armor ve Battlecry ile çalışmaktadır. Ancak bu mekaniği (upgrade) yükseltebilme özelliğine sahip olacağız. DLC’nin içerisinde çıkacak olan Invoke kartlarını oynadıkça zaman içerisinde Galakrond’da yükselecektir. İlk yükseltme için onu iki kez ve son halini alması için de iki kez daha çağırmanız gerekecek. Invoke kartlarını oynadıktan sonra upgrage olan Galakrond ‘un baştaki, ortadaki ve sondaki hali:

galakrondgalakrondgalakrond

Yan Görev Kartları (SideQuest)

Bu her bir sınıf için yeni çıkacak olan 1 Manalık Büyüler (Spell) göz dolduruyor. Normal Questlere benzeyen bu kartlar destelerde çok iş yapacakmış gibi duruyor. Ancak normal Questlerdeki gibi ilk turda elinize gelmeyip normal kartlar gibi çekilecekler. Bu kartlar Legendary olmadıkları için destemizde iki adet kopyasını da bulundurabileceğiz. Şimdilik açıklanan iki adet SideQuest kartımız bulunuyor ve bunlar aşağıdaki gibidir.

 • Mage sınıfına ait olan Learn Draconic kartı, eğer 8 adet Spell yani büyü oynarsanız yere 6/6 Dragon Summonluyor.
 • Hunter sınıfına ait olan bir diğer kart ise Toxic Reinforcements, Hero Power’ı 3 kere kullanırsanız yere üç adet 1/1 Leper Gnomes Summonluyor.

sidequestsidequest

Şu anda Blizzard’ın kendi sitesinde ön satışa açık olan genişleme paketinin fiyatları aşağıdaki gibidir.

Descent of Dragons Mega Paket

descent of dragons bundle

 

Fiyat: 50 Euro (319 TL)

 • Shattering Kart Arkalığı
 • Deathwing Warrior Sınıf Kahramanı
 • 100 Descent Of Dragons Paketi
 • Golden Legendary
 • Battlegrounds Oyun Moduna Erken Erişim

Descent of Dragons Normal Paket

descent of dragons bundle

 

Fiyat: 80 Euro (510 TL)

 • Shattering Kart Arkalığı
 • 60 Descent Of Dragons Paketi
 • Golden Legendary
 • Battlegrounds Oyun Moduna Erken Erişim
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts