Hearthstone Youtube Kanalı Önerileri – 1

Hysteria

Yazıyı okurken bu şarkıdaki güzelim bass gitarı dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Evet bugünkü kanalımız Hysteria. Birçoğumuz zaman zaman Hearthstone’dan sıkılıyoruz. Özellikle Priest’lara karşı 3 maç arka arkaya kaybedince. Böyle durumlarda bilgisayarı, telefonu kırmadan önce yardımımıza fun deck dediğimiz ranked maçlarda pek işe yaramasa da oynaması gayet zevkli desteler yardımımıza koşuyor. Birçok kişi bu tarz desteler üretiyor, bu aralar en popüleri de Disguised Toast ama o başka günün konusu. Hysteria da fun deck üreten kanallardan birisi ve bunu o kadar güzel yapıyor ki bazı kartların mekaniklerinin nasıl çalıştığını öğreniyorsunuz ama daha da öğretici olan bir video serisi var: Mythbusters.

 

Mythbusters

Hysteria

Şu anda bu seride 42 adet video yayınlanmış durumda. Hepsini ikişer üçer defa izlemişimdir ve hepsinde şaşırmışımdır. Kimi zaman maçta başınıza gelebilecek ancak “Ya olmazsa?” diyerek denemekten korktuğunuz senaryoları denerken kimi zaman da denemek aklınızın ucundan geçmeyecek şeyleri deniyor. Örnek vermek gerekirse 41. videosunda [Sword of Justice]’e lifesteal verirseniz -evet normal maçta olması çok düşük bir ihtimal- oynadığınız minyonlar sizi iyileştiriyor. Bunun gibi istemeyeceğiniz kadar örneği kanalda bulabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse Hysteria uzun süredir büyük bir zevkle takip ettiğim nadir kanallardan biri. Yukarıda bahsettiğim gibi Hearthstone’un o boğucu ve yorucu havasından sıkıldığınızda bu oyunun sadece rekabetçi olarak oynanmadığını hatırlatabilecek bir kanal. Özellikle oyuna yeni başlayan, kartları az da olsa öğrenmiş biri için oyunun mekaniklerini anlamasını sağlayacak bir kanal olduğunu düşünüyorum.

Eğer sizlerin de incelememizi istediğiniz kanallar varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts