Hearthstone 12 Kasım Güncellemesi neler getirecek?

Çok dikkat etmediyseniz Hearthstone için 12 Kasım tarihinde büyük bir güncelleme geleceğini muhtemelen kaçırdınız. Gelen güncellemeyi Türkçe olarak sizlere açıkladık.
Hearthstone the Darkmoon Races
Hearthstone the Darkmoon Races ne kadar?

Hearthstone 12 Kasım güncellemesi ile neler değişiyor? Dikkatinizden kaçtıysa büyük bir güncelleme geleceğini muhtemelen kaçırdınız. Yeni güncelleme ile Darkmoon Faire genişlemesinde tüm kartları ve yenilikler önceden yüklenecek ve bunun üzerine bazı yeni özellikler de yayınlayacak.

Hearthstone 12 Kasım Güncellemesi ile  yeni sistem geliyor!

Kaç zamandır beklediğimiz olay sonunda gerçekleşiyor. Hem yeni genişleme hem de yeni mod, tamamen yenilenmiş ilerleme sisteminin yanında gelecek. Hearthstone için 12 Kasım tarihi ile Battle Pass sistemi yayında olacak!

Hearthstone 12 Kasım
Hearthstone 12 Kasım güncellemesi ile yeni sistem geliyor!

Bu özellik, Hearthstone’un bazı eski sistemlerinde, elden geçirilmiş Ranked sistemi ile başlayarak son birkaç ay içinde yapılan ikinci büyük ilerleme güncellemesi sayılabilir. Bu sefer Blizzard, oyuncuların nasıl kazandığını ve yavaş yavaş izlenmesi zorlaşan ödülleri nasıl açtığını ele almak istedi. Çok da güzel bir iş olmuş gibi duruyor. Tavern Pass ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ve gelişmeleri Hearthstone Tavern Pass hakkında tüm bilinenler adlı yazımızdan öğrenebilir ve gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Hearthstone’da artık sistem nasıl olacak?

Uzun lafın kısası, Görevler artık altın vermeyecek şekilde yeniden çalışılacak, yerine XP (Deneyim Puanı) verecek. Benzer şekilde, Hearthstone’u herhangi bir formatta oynarken XP kazanacaksınız. Kazandığınız tüm XP sizi Gold, Dust, kartlar ve tabii ki kart paketleri (ve bunun üstüne bazı kozmetik ürünleri) alacağınız bir ödül yolunda ilerletecek.

Hearthstone 12 Kasım
Hearthstone game pass sistemi

İlerleme sistemi güncellemesi hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Ancak şimdilik önemli olan kısım, yeni sistem uygulandığında tüm eski Görevlerin gitmiş olmasıdır. Evet, gitti – Görev Günlüğünüzde bunlardan üç tane varsa, hiçbiri yeni sisteme geçmeyecek. Tek istisnalar Başlangıç, Geri Dönen Oyuncu ve Duels görevleridir – bunlara sahipseniz, yeni sisteme aktarılırsınız.

Sahip olduğumuz Goldlar gidecek mi?

Sahip olduğunuz goldlar gitmeyecek. Goldunuzu yarından önce harcamanıza hiç de gerek yok. Gold sistemi oyundan gitmedi. Tek fark, Görevlerin artık doğrudan gold sağlamayacağı. Değişen tek şey sadece ilerleme yolunda seviye atlarsınız size daha fazla Gold verecek. Bu nedenle, tüm Görevlerinizi yarının yamasından önce bitirmeniz elbette ki yararınıza olacaktır çünkü yok olacaklar. Goldu yeni genişleme paketleri için saklarsanız sonraki metada daha iyi sıralamalara gelebilir ve bolca kart kazanabilirsiniz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler