Hearthstone 6. yıl için etkinlik süreçlerine başladı

Hearthstone için hazırlanan yeni yıl dönümü etkinliğinde güzel hediyeler, yeni tavern brawl modları ve çok daha fazlası bizi bekliyor
Hearthstone Etkinlik

11 Mart 2014 tarihinde beta sürümü ile biz oyunculara kavuşan Hearthstone için 6. yıl için özel etkinlik süreci bugün itibari ile başladı. Yıl dönümünün kutlamalarının başlaması ile bedava pack kazandıracak questler, yeni tavern etkinlikleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Hearthstone 6. yıl etkinlikleri geldi

Oyunun yeni yılı için yapılan ilk şey bir hediye. Ayın dördünden itibaren oyuna girerek belli quest tamamlama ile en son çıkan 3 set olan Descent of Dragons için 2, Rise of Shadows için 2 ve Saviors of Uldum için de 2 olmak üzere toplam 6 adet paket belirlenmiş questler ile birlikte verilecek.

  • 4 Mart, Pasifik saatine göre 10:00: Herhangi bir modda 2 oyun oyna. – 1 adet Descent of Dragons Pack ödüllü
  • 5 Mart, Pasifik saatine göre 10:00: Herhangi bir modda 20 kart oyna. – 1 adet Rise of Shadows ve 1 adet Saviors of Uldum Pack ödüllü.
  • 6 Mart, Pasifik saatine göre 10:00: Toplam 30 tur al. – 1 adet Rise of Shadows ve 1 adet Saviors of Uldum Pack ödüllü.

6 adet kart paketinin yanı sıra ekstradan bu etkinlik sürecinde oyuna giren herkese bir adet kart arkalığı verilecek. Eğer ayın dördünü veya daha sonraki zamanda gelecek olan questleri kaçırdım diye üzülmeye gerek yok. 17 Mart 2020 saat 10:00’a kadar questleri yapıp ödülünüzü alabilirsiniz.

Hearthstone 6. yıl etkinlikleri
İki adet yeni Tavern Brawl eklendi.

Yeni gelen Tavern Brawl içerikleri neler?

Hearthstone altıncı yılı etkinlik ile birlikte iki yeni tavern modu da bizimle buluşuyor. Bunlardan ilki Burndown Brawl olacak. Oyuncular rastgele kartlardan deste oluşturup bunlarla mücadele edecek. Maçı kazanan oyuncu, kaybeden oyuncunun kazanma serisini kendininkinin üzerine koyacak. Son ayakta kalan deste kazanmış sayılacak. Diğer bir tavern modu ise Hall of Champions Brawl modu olacak. Bu modda daha önce Hearthstone Championship turnuvasında oynanmış olan desteler ile mücadele vereceğiz.

17 Mart gününe kadar sürecek olan etkinlik sürecinde olacaklar için Blizzard şuan bunları açıkladı. Önümüzdeki günlerde daha fazla etkinlik ve değişik türde hediyelerin gelip gelmeyeceği de forumlarda tartışma konusu olmuş durumda.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler