Hearthstone Ay Yeni Yılı Etkinliği başladı

Hearthstone ay yeni yılı etkinliği

Hearthstone Ay Yeni Yılı etkinliği başladı. Fenerleri dizmenin ve Çin Yeni Yılı’nı Hearthstone ile kutlamanın zamanı geldi. Kart oyununun en yeni Lunar New Year temalı etkinliği bugün sunucularda başladı ancak bu şenlikler sonsuza dek sürmeyecek.

Harthstone Ay Yeni Yılı Etkinliği ne zaman bitiyor?

Hearthstone hayranlarının yeni ödüllerin kilidini açmaları ve etkinlikler bitmeden yeni Lunar Blessings Tavern Brawl denemeleri için sadece iki haftaları bulunuyor. Hearthstone Ay Yeni Yılı etkinliği 12 Şubat‘ta sona erecek.

Fenerleri dizmenin ve Çin Yeni Yılı’nı Hearthstone ile kutlamanın zamanı geldi. Kart oyununun en yeni Lunar New Year temalı etkinliği bugün sunucularda başladı ancak bu şenlikler sonsuza dek sürmeyecek.

Hearthstone’da oyuncular etkinlik boyunca Lunar Blessings adlı en yeni Çin Ay Yeni Yılı temalı Tavern Brawl‘ı deneyebilecekler. Her maçtan önce oyuncular sekiz farklı sınıftan birini seçecek ve seçimlerine göre önceden hazırlanmış bir deste alacaklar. Her sınıf, üç farklı kutsama ya da azaltılmış büyü maliyetlerinden her turun başlangıcında iyileştirmelere kadar birçok seçenek arasında seçim yapabilir. Toplam 12 eşsiz kutsama bulunmaktadır, bu yüzden oyuncuların hepsini denemek için farklı sınıflarla birden fazla maç oynamak zorunda kalacaklar. Sınıf ve önceden hazırlanmış destelere dayanarak, oyuncuların stratejilerinden faydalanmak için üç kutsama arasından dikkatli bir şekilde seçim yapmaları gerekecektir.

Ek olarak, oyuncuların tamamlaması için oyunda bir dizi yeni görev de olacak. Hearthstone geliştiricisi Blizzard tarafından oyuna sekiz adet yeni özel temalı görev de eklendi. Her görev oyuncuları hem altın hem de tozla ödüllendirecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts