Hearthstone Druid: En iyi Desteler

Hearthstone Druid Haziran
Hearthstone Druid Haziran Desteleri

Hearthstone Druid desteleri hem keyifli hem de temel bazı mekanikler üzerinden oynanabilen mantıklı kartlara sahip. Şansa dayalı sistemden ziyade kart hakimiyetine ve doğru stratejiye dayanarak güzel işler ortaya çıkıyor.

Standard Mode Druid Desteleri

Son 2 yılda çıkan kartların olduğu bu sınırlı modda çeşitli Priest desteleri bulunmakta ve en güçlü olanları bu kısımda anlatıldı.

Hearthstone Druid Haziran
Hearthstone Druid Standard

Spell Druid

Deste Kodu: AAECAZICAA/lugPvugP5zAObzgO50gPw1AOJ4AOK4APR4QOM5AOt7AOz7AOunwTXnwTZnwQA

Hearthstone Druid Haziran
Spell Druid

Spell Druid destesi ile minyonlarınızı güçlendirmek ve her turda güçlü bir tur elde etmek için destenizde çok sayıda büyü bulundurmayı amaçlamaktadır. Bu taktiğin yanı sıra, sürekli olarak saha baskısı oluşturmanız gerekir, aksi takdirde büyülenecek hedefler olmadan büyüleriniz etkisiz hale gelir. Desteniz genel olarak çoğu Priest destelerine ve son zamanlarda metada can sıkan Control Warrior destesine karşı oldukça etkilidir. Erken aşamada Nature Studies Fungal Fortunes ve Gibberling gibi kartları elinize alabilmeniz erken oyunda işinizi kolaylaştıracaktır.

Hearthstone Druid Haziran
Spell Druid Destesi

Güçlü bir saha oluşturarak ilk birkaç turda rakibin üstünlük kurma ihtimalini sıfırlayabilirsiniz. Çok sayıda alan hasarı etkisine erişimi olan yalnızca birkaç seçkin sınıfla (Warlocktaki Hellfire ya da Mage sınıfındaki Flamestrike gibi) çoğu oyun için oyun planınız doğrultusunda çalışabilmelisiniz. Bunun için sahanız boşalabilme olasılığına dikkat etmeniz lazım. Tüm elinizi sahaya atmak her zaman buradaki doğru strateji olmayacaktır.

Clown Druid

Hearthstone Druid Haziran
Clown Druid

Deste Kodu: AAECAZICApXkA6iKBA7ougOVzQO60AO80AOT0QPe0QPw1AP+2wPR4QPm4QO+7APe7AOJnwSunwQA

Clown Druid destesi, 4 Saldırı Gücü ve 4 Cana sahip, dokuz mana maliyeti olan ve destede kendisinin iki kopyasını çağırabilen Carnival Clown minyonu üzerine kurulur. Ancak daha yüksek mana bedeline sahip bir kart kullanarak bu kartın Corrupt özelliğini aktive ederseniz, bunun yerine sahayı kopyalarla doldurur. Bu kartın gücü ile bir turda maçı kazanmanız oldukça kolay.

Hearthstone Druid Haziran
Clown Druid Destesi

Efektif bir şekilde oynamak için düşük mana kartlarınızı erken kullanmanız gerekir, bu nedenle Wild Growth, Overgrowth, Lightning Bloom veya Innervate için tutmaya veya mulligan ile almaya çalışın. Bu üç kart, minyonları erkenden sahada tutmak ve Clown kartımızı inene kadar sağlam bir saha oluşturmak için kritik kartlarınızdır.

Wild Mode Druid Desteleri

Bu bölümde herhangi bir sınırlama olmadan her kartı oynayabildiğimiz Wild modu için Druid destelerini derledik.

Hearthstone Druid Haziran
Druid Wild Desteleri

Big Druid

Hearthstone Druid Haziran
Big Druid

Deste Kodu: AAEBAZICCrQD1hHguwLWmQPanQPmugOj0QPU6AO1igTanwQKQKDNAofOAp7SAoTmAr/yAo/2Aui6A8DsA66fBAA=

Big Druid destesinin benzerlerini standartta da ara sıra görüyoruz. Wild’dan harika bir ekleme şansımızı da es geçmemek lazım, turun sonunda kartlarınızın maliyetini bir azaltan ve Celestial Alignment ile birlikte harika dönüşler yapmanıza izin veren Emperor Thaurissan ile büyük bir avantaj elde ediliyor.

Hearthstone Druid Haziran
Big Druid Destesi

Elimize Wild Growth ve Overgrowth kartlarını almak için oyun başında diğer kartları atın. Bu kartlar ile oldukça iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu kartları kullandıktan sonra rakibinize karşı kolay bir kazanma koşuluna sahip olmalısınız. Çok sayıda bir veya sıfır maliyetli kartla, tüm yapmanız gereken, rakibinizi bunaltmak için sahaya çeşitli yaratıklar göndermek olacak. Jade Druid spamlar gibi sahayı doldurursanız pek şansı kalmayacaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts