Hearthstone Duels başlıyor ve 135 yeni kart geliyor!

Blizzard Entertainment’ın sevilen dijital kart oyununun yeni genişleme paketinde Old Godlar geri dönüyor ve yanlarında 135 yeni kart getiriyor.
Hearthstone 12 Kasım
Hearthstone’a 135 yeni kart geliyor!

Blizzard Entertainment’ın sevilen dijital kart oyununun yeni genişleme paketinde Old Godlar geri dönüyor ve yanlarında ezeli güçleriyle yozlaştırdıkları 135 yeni kart getiriyor. Oyuncuların deste kurma becerilerini sınayan yeni ücretsiz rekabetçi oyun modu Hearthstone Duels’in ilk resmi sezonu ise başlıyor.

Yeni Hearthstone genişleme paketi Darkmoon Panayır Dehşeti’nde yerinizi alın!

Azeroth’un meşhur gezici karnavalı, Blizzard’ın sevilen ücretsiz dijital kart oyununun yeni genişleme paketi Madness at the Darkmoon Fair ile birlikte beğeninize sunuluyor. Ancak bu göz alıcı deneyimin tadını çıkarmak isteyen herkesin aklında bulundurması gereken bir nokta var. Ezeli güçleri panayır alanında kol gezen Old Godlar, dehşet verici kudretleriyle 135 yepyeni kartla oyuncuların akıllarını çelmeyi planlıyor.

Darkmoon Faire Kartları
Hearthstone Darkmoon Faire

İlk olarak 2016 yılında sevilen genişleme paketi Whispers of the Old Gods oyuna gelen kadim  tanrılar, oyunların seyrini değiştiren güçlerini yeni efsanevi kartlar olarak Darkmoon Panayırı Dehşeti’nde de sergilemeye hazır. C’Thun, N’ZothY’Shaarj ve Yogg-Saron’un minyon kartlarının yanı sıra oyuncular ayrıca Old Godların gücünden faydalanabilecek. Bu güçlü büyüler, Whispers of the Old Gods’taki korkunç güçler tekrar gün yüzüne çıkaracak. Rakiplerine karşı daha fazla avantaj elde etmek isteyen oyuncularsa yeni Corrupt etkisine sahip kartları destelerine ekleyebilecek. Bu kartlar elinizdeyken kendilerinden daha yüksek bedelli bir kart oynadığınızda güçleniyor.

“Old Godlar, oyuna ilk geldiklerinde gerçekten inanılmaz bazı destelere de öncülük etmişti. Madness at the Darkmoon Fair ile yeniden hoş geldin diyoruz,” açıklamasında bulunan Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack, sözlerine şöyle devam ediyor: “Ayrıca Hearthstone Duels’in ilk sezonunu başlatacağımız için çok heyecanlıyız. Erken erişimdeki oyuncuların onu oynarken çok eğlendiğini görmek bizi umutlandırıyor ve artık herkese açık hale gelmesiyle birlikte nasıl bir gelişim göstereceğini izlemeyi iple çekiyoruz.”

Hearthstone Duels: Birinci Sezon

Bugün ilk sezonu başlayan Hearthstone Duels, arenanın pvp heyecanını tek kişilik maceraların asla tahmin edilemeyen ve sık sık aşırıya kaçan deste kurma deneyimiyle birleştiren yepyeni ve tamamen ücretsiz bir oyun modu. Duels, oyunculara kendi koleksiyonlarını kullanarak başlangıç destelerini oluşturma şansı sunuyor. Sonrasındaysa her bir maçın ardından ilave kartlar ve oyunun akışını değiştiren hazinelerle bu desteler güçlendirilebiliyor.

Darkmoon Faire
Darkmoon Faire ile 135 yeni kart geliyor!

Her sezon, Duels’de kullanılabilecek kartların listesi Hearthstone’un zengin kart setleri arasından yapılan seçimlerle güncellenecek. Ayrıca bu değişikliklere yeni kahramanlar, kahraman güçleri ve hazineler de eşlik edecek. Çıkış sezonunun teması Büyücü Düelloları, Scholomance Akademisi genişleme paketinden eğitmenleri ve bilginleri içerecek.

Oyuncular ayrıca Hearthstone Duels Heroic modunu deneyerek oyun içi altın, kartlar, kart paketleri ve sihir tozu gibi ödüller için yarışabilecek. Duels’e Kahramanlık moduna 150 Altın ya da 1,99 € karşılığında alınabilen han biletiyle erişilebilecek. Oyuncunun performansı serinin sonunda ne kadar iyiyse, ödüller de o kadar iyi olacak.

Tavern Pass ve Han Kartı

Hearthstone kısa süre önce oyunculara oyun içi altın, kartlar, kart paketleri, kozmetik içerikler ve fazlasını sunan Ödül Yolu‘nu hayata geçirdi. Burada tüm oyunculara açık olan ücretsiz bir yolun yanı sıra oyuncuların 19,99 € karşılığında Han Kartı’nı alarak açabileceği bir yol daha bulunuyor. Han Kartı’nı genişleme paketinin herhangi bir noktasında aldığınızda altın Silas Darkmoon efsanevi kartına, genişleme paketi boyunca sürecek bir XP takviyesine ve mevcut seviyenize kadarki tüm ücretli yol ödüllerine anında sahip olabileceksiniz.

Ödül Yolu ve Han kartı
Ödül Yolu ve Han kartı

Han Kartı yolunda ilerlemek ayrıca şu içerikleri açmanızı sağlayacak: Annhylde alternatif savaşçı kahramanı ve kart sırtı, üç adet Jaina kahraman görünümü, üç adet Thrall kahraman görünümü ve Hearthstone’un ilk koleksiyonluk kozmetik coini.

Darkmoon Panayırı Dehşeti ve Hearthstone Duels hakkında daha fazla bilgi almak için:

Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler