Hearthstone’un En İyi Desteleri Belirlendi!

Meta Hearthstone

Hearthstone’da Metanın En İyileri Seçildiler!

Hearthstone’daki en büyük zevklerden birisi, oyuncuların rekabetçi bir sezon boyunca adapte olmasını ve büyümesini izlemek. Oyuncular bu konuda her zaman Hearthstone’u şaşırtmış olacak ki oyuncuların artan gelişimlerinde ve oyunlarında tercih ettiği yollardan ilham almakta.

Geçtiğimiz günlerde Legends rütbesinde iyi performans gösteren birkaç yaratıcı deste sergilendi. Bu desteler bulunmak Legends seviyesinde iyi performans gösteren oyuncuların sıralaması alındı ve bu oyuncuların 50 veya daha fazla oyunda kullandıkları yaratıcı desteler seçildi.

Moxis

İlk olarak AB sunucusundan Moxis incelenmekte. Witchwood’dan bazı mekanikleri Kobolds ve Catacombs’tan birkaç numarayla harmanlayan Moxis, bu desteyle 76 oyun boyunca etkileyici bir %63’lük kazanma oranına ulaştı. [Witching Hour], [Silver Vanguard] ve [Carnivorous Cube] gibi kartlardan yararlanılan bu destede, [Charged Devilsaur]’un Battlecry kısıtlamasını atlayarak rakiplerinize direkt olarak defalarca gönderebiliyorsunuz.

Hearthstone Moxis Destesi

Even Shaman

Sırada NA’dan Even Shaman yer almakta. 74 maçta %62’lik bir galibiyetle karşılaşan Evans, [Murkspark Eel], [Vicious Scalehide] ve [Gentle Megasaur] ile üstün bir mücadele sergileyerek rakiplerini kısa sürede yenmeyi başardı.

Hearthstone Evem Shaman

Trahison

Liste toparlanırken Odd Warrior yapısına ilgi çeken farklı bir şeyler dikkat çekiyor. Asya sunucusundan Trahison, akıllıca bir kombinasyon kullanmış ve 53 oyun üzerinden %69’luk mükemmel kazanma oranı elde etmek etmiş.

Rush paketini Warrior’un güçlü kontrol kartları ile birleştiren Trahison, geçen hafta genel olarak en iyi performans gösteren Warrior destesi oldu.Hearthstone Trahison Destesi

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler