Hearthstone En İyi Sınıflar (Ekim 2020)

Hearthstone Ekim ayının en güçlü sınıfları ile karşınızdayız.
Hearthstone Libram Paladin
Hearthstone Libram Paladin

Ejderha Yılı, Hearthstone hayranları için heyecan verici bir yıl oldu ve en iyi sınıflar listesinde önemli değişiklikler var. Hearthstone bu yıl yeni bir sınıf, çift sınıflı kartlar, yeni etkinlikler ve çeşitli yeni anahtar kelimeler geldi. Bu içerikler ve daha fazlası oyuna ayrı bir heyecan kattı. Ocak ayında oyuncular Galakrond’s Awakening genişlemesi ile bu destansı maceraya devam etti. Bu set, Hero kartlarına yeni bir dönüş getirdi ve Galakrond deste türünü yarattı.

Hearthstone: En İyi Sınıflar (Ekim)

Hearthstone: En İyi Sınıflar (Ekim)
Hearthstone: En İyi Sınıflar (Ekim)

Bu yılın ilerleyen zamanlarında, nisan ayında, Ashes of Outland genişlemesi yayına girdi ve Demon Hunter sınıfını tanıttı. Bu noktadan itibaren 2020, ilk ek sınıfının tanıtılmasıyla Hearthstone için en ilginç yıllardan birisi oldu.

Paladin

Hearthstone en iyi sınıflar
Paladin

Parlak zırhlı bir Paladin olmak için daha iyi bir zaman sanırsam olamazdı. Scholomance Akademisi’nin çıkışıyla, Paladin sınıfı tarihteki en baskın metalarından birini gördü.

Hearthstone en iyi sınıflar
Even ve Odd Paladin desteleri oldukça güçlü durumda

Bir süredir Hearthstone oynayanlar Odd ve Even Paladin günlerini hatırlayabilir. Bu iki deste esasen tüm merdivene hakim oldu. Tek ve Çift sınıflı eski kartlar o kadar güçlüydü ki, Wild’a erken gönderildiler. Paladin’in şu anki durumu, neredeyse tüm diğer sınıflar üzerinde uyguladığı üstün hakimiyet nedeniyle bu aralar oldukça iyi.

Hearthstone en iyi sınıflar
Odd Paladin destesi
  • Deste Kodu: AAECAZ8FBK8EpwXQ9AKe+AINRvAD9QX5CpvCAuvCAoPHArjHAuPLApXOAvvTAtHhAtblAgA=

Demon Hunter

Hearthstone en iyi sınıflar
Demon Hunter sınıfı

Oyuna bir süre önce eklenen Demon Hunter sınıfı Scholomance Academy setinin gelmesi ile birlikte oldukça güçlendi.

Hearthstone en iyi sınıflar
Soul Fragment kartları

Soul Fragmentlar, Warlock ve Demon Hunter sınıfları tarafından kartların destelerine kattığı ekstra bir tür olarak kullanılır. Diğer kartlar, destenizdeki Soul Fragment sayısına göre işler yapar. Örneğin, Soulciologist Habise, destenizdeki her Soul Fragment kartı için 3/3 Soul ve Rush’ı olan bir minionu sahaya çağırır.

Hearthstone en iyi sınıflar
Hearthstone Demon Hunter Soul Fragment destesi

Blizzard, Scholomance Academy ile birlikte oynaması son derece eğlenceli olan Demon Hunter’a başarılı bir dönüş yaptı. Illidan ve Demon Hunter sınıfına hiç şans vermediyseniz, şimdi başlamak için harika bir zaman. Aşağıdaki Soul Demon Hunter listesine göz atabilirsiniz.

Hearthstone en iyi sınıflar
Soul Fragment destesi
  • Deste Kodu: AAECAea5AwTosAPaxgPUyAPP0gMNh7oD17sD4LwD2cYD/MgD/sgD0c0D+84D/tEDzNIDzdID1NID99UDAA==

Druid

Hearthstone en iyi sınıflar
Druid

Druid bu aralar oldukça popüler. En çok kullanılan desteler arasında Embiggen Druid destesi bulunmakta. Hearthstone için en kolay ve ucuz sayılabilecek destelerden birisi olan Embiggen Druid destesi ile çok hızlı bir şekilde Legend rankına ulaşabilirsiniz.

Bu destede iki Epic ve iki Legendary nadirliğinde kart bulunuyor. Legendary kartları o kadar önemli olmasa da (kullandığınızda bazen iyi iş görüyor) Epic kartları desteyi oldukça güçlü kılmakta. 

Hearthstone en iyi sınıflar
Eliniz boş olmadığı sürece maçı kazanabilirsiniz.

Embiggen Druid destesinin birkaç türevi bulunmakta. Bunlardan bizim kullanacağımız Pirate minionlarını içeren. Bu minionları bizim destede değerli kılan şey bazılarının elimizden ve bazılarının da desteden bedavaya sahaya inmesi!

Hearthstone en iyi sınıflar
Embiggen Druid

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler