Hearthstone Forged in the Barrens Hakkında Tüm Bilinenler (Özel)

Hearthstone Forged the Barrens için katıldığımız özel röportajda birçok yeni bilgi edindik.
Hearthstone Forged in the Barrens
Forged in the Barrens Hakkında Tüm Bilinenler

Hearthstone Forged the Barrens hakkında gittikçe daha çok şey öğreniyoruz ve kısa bir süre önce yapılan BlizzCon etkinliğinde elimize yeni bilgiler ulaştı. Etkinlik sonrasında katıldığımız basına özel soru cevap ile aldığımız cevaplar sizlerle. 

Hearthstone Forged in the Barrens Tüm Bilinenler

Hearthstone Forged in the Barrens setinde göze çarpan ilk yenilik yükseltilebilir büyü sisteminde değişiklik olacak. Chain Lightning gibi büyüler birinci aşamada başlar, ardından beş ve 10 manaya ulaştığınızda gelişim gösterir. Sıralamalı büyüler maksimum üç seviyeye sahip olacaklar.

Hearthstone Forged in the Barrens
Forged in the Barrens genişleme paketi çok yakında bizlerle

En yeni anahtar kelime olan Frenzy, minyonların yeteneklerini ilk hasar aldıklarında etkinleştirmelerini sağlayacak. Alan vuran büyüler ile bunları tetiklemeniz mümkün. Warlock sınıfı için avantaj elde edeceklerdir.

Diğer bir taraftan bu minionlara Taunt özelliği vererek (Sunfury Protector gibi kartlar aracılığı ile) rakibi bizim minionlarımızdaki Frenzy özelliğini tetiklemesine zorlamak gayet keyifli olacaktır. Frenzy özelliğine bir de örnek verelim:

Hearthstone Forged in the Barrens
Blademaster Samuro
  • Kart Adı: Blademaster Samuro
  • Kart Sınıfı: Sınıfsız
  • Özellik: Rush. Frenzy (Eğer rakip bu karta saldırırsa gerçekleşir): Bu minionun Saldırı Gücünü tüm rakip minionlara hasar olarak ver.

Horde kahramanlarına gelince, Vol’jin ve Samuro gibi popüler karakterler de kartlarda yerlerini alacak. Vol’jin bugün giriş yapan tüm oyunculara ücretsiz olacak ve Samuro ise Hearthstone’daki ilk görünümünü bu set ile birlikte almış olacak.

Hearthstone Forged in the Barrens Ön Satın Alım İçeriği

Çıkış tarihi ve ayrıntılar henüz tartışılmamış olsa da, gelecekte daha fazla bilgi paylaşılacaktır. 80 $ ‘lık süper paket, rastgele iki Golden Legendary, 80 Forged in the Barrens paketi, beş Forged in the Barrens Golden paketi, bir Battlegrounds Hearthstone bileti, özel bir cardback ve bir Hamuul Runetotem Druid görünümü içerir. Hamuul Runetotem, oyun tarihinde alternatif bir kahraman olarak öne çıkan ilk Tauren olacak.

Hearthstone Forged in the Barrens
Hearthstone Forged in the Barrens Ön Satın Alım İçeriği
Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts