Hearthstone Galakrond’s Awakening Hakkında Her Şey

hearthstone league of explorers

Hearthstone‘da Descent of Dragon genişleme paketi yakın zamanda gelmişti. Descent of Dragon genişleme paketinin Solo Adventure’ı(Tek oyunculu modu) Galakrond’s Awekening 21 Ocak’ta ilk bölümüyle bizlerle olacak. Galakrond’s Awekening hakkında şu ana kadar açıklanmış her şeyi derledik.

Galakrond’s Awakening

Bu sefer Hearthstone Tek Oyunculu Maceralardan farklı olan ise 35 yeni kart Galakrond’s Awakening ile çıkıyor karşımıza. Ejderha Yılı içinde şekillenen hikaye çok eğlenceliydi ve Galakrond’s Awakening ile bu hikayenin nihai sonunu ulaşmış olacağız

Ejderha Yılındaki Hikayemiz

Dalaran Soygunuyla(The Dalaran Heist) başlayan hikayemiz de E.V.I.L.(Arch-Villain Rafaam, Blastmaster Boom, Heistbaron Togwaggle, Madame Lazul, Swampqueen Hagatha) örgütü Dalaran adasını çalarak Ulduma götürdüler. Uldum da Mezarlık Terörü(Tombs of Terror) çıkaran E.V.I.L. üyeleri Veba Lordlarını da uyandırmışlardı.Hearthstone E.V.I.L.

Orada karşılarına League of Explorers(Reno Jackson, Sir Finley Mrrgglton, Elise Starseeker, Brann Bronzebeard) kahramanları çıktı ve bu karışıklığa bir son verdiler.

Peki sonra ne mi oldu? Arch-Villain Rafaam Yaşayan Ölüler Lordunu alıp ejderhaların atası Galakrond‘u takrar diriltti. Bu sefer neler olacağı ise biz oyunculara kaldı. Bu hikayede istersek E.V.I.L. ekibin kazanmasını istersek de Leaguee of Explorers‘ın kazanmasını sağlayacağız. 4 bölümden oluşacak bu hikaye 2 farklı sona götürecek bizi.

Maceramız hakkında

Bu macera 4 bölümden oluşacak ve her bölğüm için 2 taraf olacak. Her bölümde 3 büyük savaş olacak ve 24 boss karşımızda olacak. Her oyunda bizim bu yıl gördüğümüz kahramanların birini seçerek savaşacağız. Eskiden gördüğümüz oyun iiçi karakterlerle tekrar karşılaşma şansımızda bulunuyor.

Yayın takvimi

Her zaman olduğu gibi bu sefer de 4 haftada yayınlanacak olan Galakrond’s Awekening 1. bölüm E.V.I.L. kısmı bütün oyunculara bedava verilecek. Satın alımda ise 3 bonus kart hediye geliyor. Kazanılan kart sayıları ise şöyle:

Tarihler ise şöyle:

  • 1. Bölüm 21 Ocak’ta
  • 2. Bölüm 28 Ocak’ta
  • 3. Bölüm 4 Şubat’ta
  • 4. Bölüm 11 Şubat’ta

Maceranın tamamı 19.99 € ve tek tek almak isterseniz her biri için 6.99 € ve ya 700 altın verebilirsiniz.
Erken alımlarda ise Altın Kart Paketi hediye ediliyor. Altın kart Paketi elde etme şansınız hala mevcut.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler