Hearthstone’a Galakrond’s Awakening ile 35 yeni kart geliyor

Galakrond’s Awakening

Hearthstone‘da Descent of Dragons ile Azeroth macerası yaşanırken, şimdi de Galakrond’s Awakening (Galakrond’un Uyanışı) sesleri yükselmeye başladı. Bu yepyeni hikâye odaklı deneyim 21 Ocak’ta sizlerle olacak ve beraberinde birbirinden zorlu 24 karşılaşmayla 35 yeni kart getirecek.

Galakrond’un Uyanışı geçtiğimiz yıl boyunca süren Ejderha Yılı hikâye örgüsünün de sonuna işaret etmekte. Galakrond’un Uyanışı aynı zamanda oyunun orijinal Tek Kişilik Macera formatına bir dönüş niteliği taşıyor. Oyuncular önceden oluşturulmuş kart desteleriyle bir dizi özgün boss’a kafa tutacak ve onları yenerek toplam 35 adet yeni kartı destelerine eklemeye çalışacak. Kazanılan bu kartlar Standart veya Wild destelerine eklenebiliyor ve oyunun metasını değiştirebilecek yeni ve eğlenceli seçenekler vadediyor. Hikâye modunu League of E.V.I.L. ve Kaşifler Birliği’yle tamamladıktan sonra açılan Kahramanlık Modu’ndaysa (Heroic Mode) savaşların daha zorlu versiyonlarının üstesinden kendi Koleksiyonlarınızda yer alan kartlardan oluşturduğunuz destelerle gelmeye çalışacaksınız.

“Metayı ciddi anlamda değiştiren bir dizi genişleme paketi, sürekli eklenen yeni özellikler ve güncellemelere oyunun köklü bir şekilde evrim geçirmesine neden olan Ejderha Yılı, Hearthstone için son derece dinamik ve heyecanlı bir yıl oldu,” şeklinde konuşan Blizzard Entertainment başkanı J. Allen Brack, sözlerine, “Galakrond’un Uyanışı yıl boyunca anlattığımız hikâyeye yaraşacak, epik bir son içeriyor ve bunu oyuncularımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz,” şeklinde devam etti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler