Hearthstone Highlander Dragon Hunter Deste Rehberi

Highlander Hunter destesi için tanıtım ve ipuçları burada.
Highlander Hunter
Highlander Hunter deste rehberi

Hearthstone Highlander Dragon Hunter, destenizde kopya bulunmadığında en iyi şekilde çalışan kartların avantajlarından yararlanmak üzerine inşa edilmiş bir destedir. Dinotamer Brann’ın King Krush’ı 7. turda rakibinizin yüzüne vurması için çağırmasına odaklanan orta seviye bir yapı, oyun planınız sahaya erken müdahaleler ile can sıkıp geç oyunda rakibi alt etmek olmalıdır.

  • Deste Kodu: AAECAZ/DAx7hBJcI/KMD5KQDpqUDhKcDiq0Di60D/K8D/q8Dh7ADiLAD57AD/7ADkbED2LIDr7cDg7kDorkD/7oDw8wD3MwDlc0Dm80Dos4DgtADjtQD49QDi9UD9tYDAAA=
Hearthstone Highlander Hunter
Highlander Hunter destesi

Hearthstone Highlander Hunter Deste Rehberi

Descent of Dragons genişlemesinin sağladığı destenin ana yararı (doğru tahmin 😉 ) Ejderhalar! Stormhammer, oyunda bir Ejderhanız olduğu sürece size 3 saldırı silahında sonsuz dayanıklılık sunan özellikle güçlü bir Dragon sinerji kartıdır.

Hearthstone Highlander Hunter
Stormhammer
  • Kart Adı: Stormhammer
  • Kart Sınıfı: Hunter
  • Özellik: Eğer bir Dragon kartını kontrol ediyorsan silahın dayanıklılığı azalmaz.

Highlander Hunter’ın düşmanları da alt edebilmesi için birçok yolumuz var, bu yüzden Ejderhalar işe yaramazsa endişelenmeyin. Rush minionları ve Beast özellikli kartlar, Dinotamer Brann, Zephrys the Great ve Dragonqueen Alexstrasza var
destenin Highlander doğasından yararlanmak için bu kartlar oldukça kullanışlı.

Ana hedefiniz, Dinotamer Brann’ın güçlü King Krush’ı çağırmasından (önceki dönüşlerdeki minion ordunuzla birlikte) yedinci tur sonu gibi  rakibinizi alt etmek için Beast ve Dragon sinerjilerini kullanmaktır. Dragonqueen Alexstrasza ve Zephrys, biraz daha fazlasına ihtiyacınız varsa, yolda size yardımcı olacaktır.

Highlander Hunter
Highlander Hunter

Açıkçası, bu en iyi durum senaryosudur ve deste, bu kadar uygun bir eğri çizemediğiniz zamanlar için yedekleme seçenekleri içerir. Destenizin kopyası olmamasına rağmen, güçlü oyunların gelmesi kolay olmalıdır. Aslında, böyle bir destenin öngörülemezliği, rakibinizin belirli bir noktada elinizde hangi kartları bekleyeceğini bilemeyeceği için savunmasız kalmasına neden olabilir.

Erken Oyun

highlander hunter
Highlander Hunter erken oyun

Siz Hunter sınıfısınız, bu yüzden mümkün olduğunca erken minyonlarla oynayın. Bu destenin sahip olduğu doğal tutarlılık eksikliği göz önüne alındığında, her oyun çok farklı başlayacak. Bunu aklınızda tutarak, yapabildiğiniz ve tahtada geride kalamayacağınız şeyi oynayın. Tahtayı kontrol altına almak için Dwarven Sharpshooter ve Phase Stalker gibi erken oyun minyonlarınız var ve büyüleriniz düşman hareketlerine karşılık vermek için mükemmel kartlar olabilir.

Orta Oyun

Bu, oyunu kontrol altına almaya başladığınız yerdir. Elinizdeki daha pahalı minyonlar artık oynanabilirken, Felmaw’ınızın uyanma zamanları da bu aralığa denk gelecek. Şansınız varsa rakibinizin yüzüne hasar için vurmaya başlayın ve tereddüt etmeden trade (minion değiş tokuşu) yapın.

Sahaya bir Dragon indikten sonra Stormhammer oynayın ve her turda ücretsiz 3 hasar kazanın. Bu silahın yeteneğini etkinleştirmek için bu destede bir grup Ejderhayı kovduk, bu yüzden bu silahı sallamadan önce gözünüzü dört açın ve oyunda bir tane olduğundan emin olun.

Geç Oyun

Highlander Hunter
Highlander Hunter geç oyun

Şimdiye kadar öldürmeye yaklaşıyor olmalısınız. Avdasınız ve düşman topallıyor. Şimdi, Dinotamer Brann’ı tahtaya çarpıp düşmanınızın oyuna geri dönme umutlarını mahvetmenin tam zamanı. Oyun umduğunuzdan daha uzunsa, her zaman Dragonqueen Alexstrasza ve Dinotamer Brann gibi son hasar vuruşunu zorlayacak büyük minyonlarınız olur.

Highlander Hunter Küçük İpuçları

 Highlander Hunter
Hunter Highlander ipuçları

Siamat, çoğu durumda oynamak için harika bir karttır. Muhtemelen Rush ve Divine Shield’i çoğu zaman kullanacaksınız, ancak Rush ve Windfury gibi bir şeyin daha iyi olabileceği zamanlara dikkat etmek önemlidir.

  • Zephrys the Great, düzgün bir şekilde eğilmenizi sağlamak için erken kullanılabilir, ancak muhtemelen en iyisi oyunun sonlarında bu ekstra güç için kullanılır. Sizin için de ölümcül bulacaktır, bu nedenle seçeneklerden birinin biraz tuhaf olduğunu düşünüyorsanız, onu kazanmak için nasıl oynayabileceğinizi düşünün.
  • Ejderha paketiniz, özellikle Stormhammer ile birlikte son derece güçlü. Oyunda bir Dragon varken Dayanıklılığı kaybetmez, bu nedenle her zaman bu gereksinimi yerine getirmeye çalışın.
  • Bu desteyi oynarken dikkat edilmesi gereken büyük bir konu Bomb Warrior’dur. “Cast When Drawn” bombalarının birden fazla kopyası destenize yerleştirildiğinde, hem Muhteşem Zephrys hem de Dinotamer Brann’ın Battlecry’i tetiklenmez. Dikkatli olun ve 7 mana 2/4 oynamanın ve boşa giden bir kartın acısını çekmeyin. 🙂
  • Nightmare Amalgam, Dragon sinerjilerini etkinleştirmek için bu destede, ancak aynı zamanda Scavenging Hyena gibi minyonlar için bir Canavar olarak da çalışıyor.
  • Veranus Equality gibi çalışır, ancak 7/6 minion eklenmiştir. Unleash the Hounds’un yanı sıra, tam saha temizliği görevi görür.
  • Negrand Slam, boş bir tahtada oynamayı başarırsanız, doğrudan düşman yüzüne 9 hasar verir. Bu sayede neredeyse Pyroblast hasarı çıkarıp sahayı doldurabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili İçerikler