Hearthstone Hunter Deste Taktikleri

Hearthstone Deste Rehberimizin bu bölümünde metada olan iki farklı hunter destesini inceledik. Bu desteler ile yüksek ranklarda siz de yerinizi alın.
highlander hunter

Hearthstone Hunter deste taktikleri ile rakiplerinize zor anlar yaşatıp hızlı ve kolay bir şekilde maçlarınızı kazanarak Legend olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Hearthstone’da rankınızı arttırdıkça karşınıza gelecek olan rakiplerin oyun bilgisi de bir hayli artacağını göz ardı etmeyin. Bu yüzden her oyun deste üzerinde küçük denemeler yaparak farklı oyun stillerine karşı nasıl oynamanız gerektiğini çözebilirsiniz.

Hearthstone Hunter Deste Rehberi

Bu bölümde iki destenin anlatımını yapacağız: Quest Hunter ve Dragon Hunter. Quest hunter destesi sahada olabildiğince az maliyet ile bir çok minyon summonlamaya dayanırken Dragon Hunter destesi agresif oyun tarzını dragon kartları ile birleşiminden efektif sonuç almayı sağlıyor.

hearthstone hunter deste taktikleri
Hearthstone Hunter

Quest Hunter Destesi

  • İsim: Quest Hunter
  • Deste Kodu: AAECAR8KrwSrBuH1AqCAA6SlA/KlA/ivA9iyA5+3A/O3AwqXCNsJoIUD148Dx50D5KQDu6UDmKkDjq0DuLYDAA==

Açıklama: Quest hunter destesinin kritik kartı olan Unseal th Vault adındaki quest legendary kartı bizim için temel bileşen. İlk tur quest kartımızı indikten sonra Destemizde bulunan Spirngpaw, Zilliax yada Swarm of Locusts gibi rush özellikli veya Unleash the Hounds ve Leeroy Jenkins gibi charge içeren kartlar ile indikleri tur vurarak hem sahayı temizlemek hem de rakip üzerinde baskı oluşturmak mümkün. Revenge of the Wild sayesinde o tur ölen Beast kartlarını tekrar summonlayarak sahayı doldurabilir veya rush özellikleri sayesinde biraz daha temizlik yapabilirsiniz.

Hearthstone deste taktikleri
Ramhaken Roar

Quest’imizi bitirdikten sonra hero özelliğimiz Ramhaken Roar ile değişiyor. Bu özellik sayesinde sahadaki tüm dost minionlar +2 saldırı gücü kazanıyor. Sahanın doluluk durumuna göre ekstra 14 hasara kadar çıkıyor.

Hearthstone Hunter Deste
Quest Hunter

Dragon Hunter

  • İsim: Dragon Hunter
  • Deste Kodu: AAECAR8GxwOHBK8EyQSHsAPYsgMMtQPhBJcIiq0Di60D+a4D+68D/K8D/q8D/7ADurYDr7cDAA==

Açıklama: Bu destenin amacı secret ve dragon kartları ile olabildiğince agresif bir oyun sergilemek. Oyun başında Dwarven Sharpshooter ile hero özelliğimizi minionlara hedef alarak ve Explosive Trap ile tüm rakiplere iki hasar vererek hem saha temizlemek hem de rakibe oyun başında can yakan hasarlar vermek için uygun. Oyun ortalarında Veranus ve Dragonbane ile saha temizleyip rakibin minionlarımızı kesmesini engellemek gerekebilir. Düşmana bir turda 4 hasar vererek mana harcamadan iki tane Frenzied Felwing oynamak sahada büyük avantaj yaratıyor.

Hearthstone Hunter Deste
Dragon Hunter

Rotnest Drake ve Corrosive Breath gibi dragon sinerjili kartlar rahatlıkla çalıştığı için sahayı rahatlıkla temizleyip yüksek ranklara çıkmak oldukça kolay. Maliyetinin bir nebze yüksek olması dışında destemiz gayet keyifli ve hızlı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts