Hearthstone için yeni içerikler gündeme geldi

Blizzard tarafından bugün yayınlanan görsel ile yeni Hearthstone için yeni bir içerik geleceği konuşulmaya başlandı. Yeni gelecek içerik hakkında görüşler haberimizde.
Hearthstone için yeni içerikler

En son gelen macera olan Galakrond’s Awakening’in ardından Blizzard, Hearthstone için yeni içerikler gelmesi hakkında bir süredir sessizdi. Bugün yayınlanan bir görsel ile Hearthstone cephesine Blizzard bir göz kırpmış olabilir.

Hearthstone için yeni içerikler yolda!

Yeni gelecek Hearthstone içerik ne ile ilgili olduğuna dair bir açıklama henüz yapılmadı. Twitter üzerinden paylaşılan resimde Morgl the Oracle, Lunara ve Thrall’ı görebiliyoruz. Taşa dönüşmüş ve yosun tutmuş haldeler. Belki de adada olan bir şey onları bu hale getirdi. Blizzard görseli ilk yayınladığında arkadaki ada silueti daha silik duruyordu. Görsel kısa bir süre sonra kaldırıldı ve arkadaki ada daha net ve parlak hale getirildi.

Hearthstone için yeni içerikler
Yeni yayınlanan resimde bir ada ve taşa dönüşmüş 3 karakter görüyoruz

İşlenecek macera büyük ihtimalle arkadaki adada geçecek yoksa böyle bir şey yapmaları pek olası değildi. Yapılan bu resmin silinip düzeltilmesi hata değil de dikkati oraya çekmek için yapılmış olabileceği de söylentiler arasında.

Hearthstone yeni içerik hangi modda olacak?

Blizzard cephesinde yayınlanan resmin ne ile ilgili olduğuna dair yeni bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen çeşitli teoriler üretilmeye başlandı. Son zamanlarda yeni bir genişlemenin geleceği söylendiğinde ya yeni bir Tavern Brawl modu ya da macera oluyor. Bu içeriğin büyük ihtimalle macera olacağı düşünülüyor çünkü genelde tavern için görsel yayınlayıp insanların ilgisini çekmeye çok uğraşmıyorlar.

Hearthstone için yeni içerikler
Lunara

Yeni gelecek içerik için verilen tarih sadece altı gün sonrası (17 Mart 2020). Bu kadar kısa sürede yeni bir mod çıkması pek olası görülmediğinden yeni genişleme paketinin ya da yeni bir maceranın habercisi olan fragman veya açıklama beklemek fazla iyimser sayılmaz.

Diğer bir olasılık ise resimde görülen iki sınıf druid ve shaman. Bu sınıflara özel kısa bir hikaye ya da güncelleme gelecek olabilir. Bunların hepsinin söylenti olmasının yanında Blizzard birkaç gün içinde açıklama yapacak. Konu hakkında atılan tweete şuan ulaşmak mümkün değil çünkü yeniden kaldırılmış. Yakın bir zamanda geri eklenmesi ve ne gibi yeniliklerin geleceğini tüm Hearthstone oyuncuları merak içinde beklemekte.

Total
0
Shares
Related Posts