Hearthstone Masters Tour Endonezya’da Neler Olacak?

hs turnuvaları

Hearthstone Masters Tour heyecanı devam ediyor. Espor tarafında büyük ödül havuzuna sahip organizasyonlar düzenlemeyi adeta bir gelenek haline getiren Blizzard, Masters Tour bünyesinde Endonezya’da bir etkinlik yapılacağını açıkladı. Mart 2020’de espor meraklılarının karşısına çıkacak olan bu etkinlik, oyunun resmi internet sitesinden verilen bilgilere göre, 250 bin dolarlık ödül havuzuna sahip olacak.

Hearthstone Masters Tour Martın Sonunda Bizlerle

PlayHearhstone kanalından canlı olarak yayınlanacak bu organizasyon, 20-22 Mart tarihleri arasında oynanacak. Masters Tour için 12 Aralık’tan 26 Ocak’a kadar eleme karşılaşmaları oynanacak. Dilerseniz buraya tıklayarak gideceğiniz adresten bu eleme karşılaşmalarının detaylarına göz atabilirsiniz.

Blizzard ve AKG Games‘in çabalarıyla organize edilecek bu etkinlikte 300’den fazla isim yer alacak. Eleme karşılaşmalarından zaferle ayrılan oyuncular Endonezya’nın Bali kentinde düzenlenecek bu etkinlik için 20 Mart’ta organizasyon alanında olacaklar. Organizasyon bünyesinde oynanacak tüm karşılaşmalar Mulia Resort ve Villaları’nda oynanacak. 20 ve 21 Mart boyunca swiss formatında oynanacak karşılaşmaların ardından final mücadelelerine geçilecek.

Şampiyon 22 Mart’ta Belirlenecek

Yüzlerce oyuncu, hatta organizasyonun eleme aşaması da dahil edilirse binlerce oyuncu arasından son 8’e kalmayı başaran isimler 22 Mart’ta şampiyonu belirleyecek karşılaşmalara çıkacaklar. Organizasyonun detayları, mobil esporun rekabetçi dünyası Mobidictum ile sizlerle olmaya devam edecek. Detaylar için bizi takip etmeye devam edin. 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts