Hearthstone Priest Deste Taktikleri

Hearthstone deste taktiklerimizin bu bölümünde metada olan iki farklı priest destesini inceledik. Bu desteler ile yüksek ranklara çıkmak çok daha kolay.
Hearthstone Priest Kartları
Tyrande

Deste rehberinin bir diğer bölümü olan “Hearthstone Priest Deste Rehberi” yeni meta içeriği ile karşınızdayız. Rehber serimizin bu bölümünde sizlere iki farklı Priest destesinin anlatımını yapacağız.

Hearthstone Priest Deste Rehberi

Bu bölümde anlatacağımız iki deste Resurrect Priest ve Dragon Priest olacak. Metadaki en can sıkıcı destelerin başında gelen Resurrect Priest ölen minionlarımızı tekrar ve tekrar diriltmeye dayanırken Combo Priest destesi ise kendi minionlarımıza heal basarak bir yandan olabildiğince uzun süre hayatta tutup bir yandan da kombolar yapmak üzerine kurulu.

Priest Deste
Priest Deste Rehberi

Resurrect Priest

  • İsim: Resurrect Priest
  • Deste Kodu: AAECAa0GDNMK1gqggAONggPmiAOWigPWmQOTmwOGnQPRpQPypQPZrAMJl4cDgpQDmJsDmZsDoaEDr6UDmakDn6kD8qwDAA==

Açıklama: Resurrect priest destemizin en temel amacı rakibi yıldırmak. Bu deste ölen minionlarımızı tekrardan çağırarak büyük kartları defalarca oynayıp rakibin yapacak bir şeyi kalmayana kadar hayatta kalmamızı sağlıyor. Destemizin kilit noktası olan kartları; Convincing Infiltrator, Mass Hysteria, Catrina Muerte, Mass Resurrection ve Zerek’s Cloning Gallery olarak sayabiliriz. Sahada Catrina Muerte adındaki legendary kartımız ile her tur sonunda bu oyun ölen rastgele bir minionumuzu sahaya geri çağırmış oluyoruz

Mass Resurrection ile iki kez 3’er minionu diriltip yada Zerek’s Cloning Gallery ile destemizdeki tüm minionların birer kopyasını sahaya koyup, Archmage Vargoth ile bu tur oynadığımız bu spell kartlarından birisini rastgele olarak tekrardan oynamış sayılıyoruz.

Hearthstone Priest
Archmage Vargoth

Grave Rune ve Psychopomp ile ölen minionları bir kez daha sahamızda görmemiz mümkün. Yeterli sayıda bu kartları inip büyük  hatalar yapmazsak rakibin canını sıkıp rahatlıkla kazanabiliriz.

Hearthstone Priest
Resurrect Priest

Combo Priest

  • İsim: Combo Priest
  • Deste Kodu: AAECAa0GBqUJ+wzl9wLQ/gKnhwOppQMM+ALlBPYH1QjRCtIK8gz3DK+lA9KlA/2nA4SoAwA=

Açıklama: Resurrect Priest destesine göre daha hızlı bir oynanış sunan ve çok daha eğlenceli olan Combo Priest tek bir amaca hizmet ediyor: minionlarımızın canını olabildiğince yüksek tutmak. İnjured Tol’vir ve Injured Blademaster gibi kendine hasar veren ve canını rahatlıkla yüksek tutabileceğimiz kartlar bize büyük avantaj sağlıyor. Power Word: Shield ve Beaming Sidekick ile mininonlarımızın canını yükseltip, Divine Spirit ile ikiye katladıktan sonra Inner Fire ile çok yüksek hasarlara çıkmak mümkün. Extra arms ile hem hasar hem de can artırıp minionların canını yüksek tutmak kolay bir iş haline geliyor. High Priest Amet ile de oynadığımız minionların canını yükselterek oyunu kazanmak mümkün.

Hearthstone Priest
Combo Priest

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts