Hearthstone Resmi Takım Sıralaması Başladı!

Hearthstone Şampiyonası Turu

Toplam Ödül 77 Bin Dolar!

Resmi Blizzard Hearthstone takım sıralamaları, en iyi takımlara verilecek ödüllerde 77.000 $’ın üzerinde ödül ile başlıyor. Resmi kuruluşlar, mevsimsel sıralamalarda rekabet etmek için Blizzard ile üç kişilik bir liste kaydedecek.. Üç oyuncunun Hearthstone Şampiyonası Turu (HCT) puanları birleştirilecek ve en başarılı on takım bir ödül alacak.

En başarılı takımdaki oyuncular için toplamda 77.250 $’lık teklif, her sezon için 7,500 $ olacak. Girişim beklenildiği üzere çok yoğun bir ilgi topladı. 50 takım, Blizzard’a 44 kuruluştan kayıt yaptırdı. Listede, esporun en büyük takımların yanı sıra, etki yaratmak isteyen küçük takımlar da yer alıyor ve olay oyuncular tarafından çoktan ciddiye alınmış görünüyor çünkü oyuncuların ekstra para kazanmaları ve kariyerlerini desteklemeleri için harika bir yol.

Hangi Takımlar Yer Alıyor!

Katılan önemli isimler arasında Team Liquid, CompLexity GamingSK Gaming, Team Vitality ve Tempo Storm bulunuyor. Frederik “Hoej” Nielsen, Kim “Surrender” Jung-soo ve Sebastian “Xixo” Bentert’in dekore edilmiş Planet Odd üçlüsü, 15 Mayıs’ta ayrılışlarını duyurmasına rağmen hala o afişin altında oynamakta.

Bu listede olması beklenen ama şaşırtıcı şekilde eksik olan bir takım ise G2Esports. Dima “Rdu” Radu, Thijs Molendijk ve Eugene “Neirea” Shumilin ile bir meydan okumaları bekleniyordu.

Takım sıralamasının ilk sezonu aslında nisan ayı başında başlamıştı, ancak takım listesinin şimdi yeni kullanıma sunulmuş durumda. Henüz mevcut bir durum yok, ancak Temmuz ayı sonuna kadar kazanılan puanlar birincilik ödülü için sonuçlarına etki edecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler