Hearthstone Standart Moddan Gidecek Kartlar

Hearthstone Standart Moddan Giden Kartlar
Hearthstone Standart Moddan Giden Kartlar

Hearthstone, her yıl bazı eski kartları önceki genişletmelerden Wild formatına göndererek Standart format için mevcut kart havuzunu sınırlar. Bu rotasyon genellikle Nisan ayında gerçekleşir ve oyunu tüm oyuncular için aktif ve yeni tutmak için yapılır.

Hearthstone Standart Moddan Gidecek Kartlar

Nisan 2021’e kadarki yıl, Phoenix (Anka) Yılı olarak belirlendi ve dört genişleme paketi gidici durumda: Rise of Shadows, Saviors of Uldum, Descent of Dragons ve Galakrond’s Awakening. Üç genişletmeden gelen kartlar kalacak: Ashes of Outland, Scholomance Academy ve gelecekte gelecek, içeriği henüz belli olmayan bir genişleme paketi.

Hearthstone Standart

Her yıl olduğu gibi, bu rotasyonun meta üzerinde önemli bir etkisi olacak. Yüzlerce kart standarttan çıkacak ve yeni metadaki kartlarla değiştirilecek. Eski sinerjiler yenileri ile yer değişecek ve destelerimizi bunlara göre yapmamız gerekebilir.

Hearthstone Standart
Bu Yıl Gitmiş Olan Setler ve Özellikleri

Bu Yıl Gitmiş Olan Setler ve Özellikleri

İşte Nisan 2020’de rotasyona giren setler ve Nisan 2021’de rotasyona girecek olan gelecekteki genişletmeler ve içerikleri:

  • Witchwood genişlemesi yeni bir özelliği oyuna getirmişti: Echo. Bu özellik bir kartın aynı turda birden çok kez oynanmasına izin verir. Gelen bir diğer özellik ise “Rush” olmuştu. Bu uzun yıllardır bildiğimiz Charge özelliğinin rakip kahramana vuramayan hali diye özetlenebilir.
  • Boomsday Project genişlemesi, bir Mech minionunun başka bir Mech ile birleşmesine izin veren Magnetic anahtar kelimesini, her iki oyuncuya da fayda sağlayan “Project” büyülerini, oyuncunun 10 mana kristali varken oynandığında ek bonuslar kazanan “Omega” kartlarını ve Efsanevi büyüleri tanıttı. dokuz sınıfın her biri bu özellikten yararlandı.
  • Rastakhan’s Rumble, tüm Azeroth’taki en eski ırklardan biri olan trollerin etrafında toplanmıştı. Set, ölü minyonun sağlığından fazla hasar verince etkinleşen yeni bir anahtar kelime olan Overkill’i getirdi.
Hearthstone Standart
Birkaç Ay sonra Gidecek Setler ve Özellikleri

Gelecek Rotasyon İle Gidecek Setler

  • Rise of Shadows genişletmesi, oyuncunun elinde bir kartın bir kopyasını oluşturan Twinspell adında yeni bir anahtar kelime getirdi. Üstüne, Battlecry efektlerine sahip Lackeys adlı güçlü 1/1 minyonlar eklendi.
  • Saviors of Uldum genişletmesi, minyonları öldükten sonra tek bir sağlıkla dirilten Reborn anahtar kelimesini, tüm tahtayı etkileyen yıkıcı “Plague” büyülerini ve başlangıçta Un Journey to Un’Goro’da görülen Quest mekanizmasının yeniden tanıtımını tanıttı.
  • Descent of Dragons genişlemesi, güçlü bir Galakrond, kahraman kartları ve Sidequest mekaniğini güçlendiren yeni anahtar kelimeyi Invoke’u tanıttı.

Bunlar dışında Hall of Fame ile de gidebilir. Eğer en son bu şekilde giden kartları görmek ya da Hall of Fame neymiş öğrenmek isterseniz Hearthstone Hall of Fame 2020 Kartları yazımıza göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts