Hearthstone Tavern Pass Hakkında Tüm Bilinenler

Hearthstone Tavern Pass hakkında bilinenleri bu yazıda derledik.
Hearthstone Tavern Pass
Hearthstone Tavern Pass bolca ödül içerecek.

Hearthstone Tavern Pass yıllardır biz oyuncular tarafından beklenen fakat bir türlü gelmek bilmeyen bir özellik idi. Yeni genişleme olan Madness at the Darkmoon Faire ile oyuna eklenecek.

Hearthstone Tavern Pass nedir?

Ödül parkurunun kendisine gelince, kalabalıkta biriktirmek için biraz daha fazla altın elde etmeye kıyasla şimdi daha geniş bir ödül yelpazesi göreceksiniz. Her şeyden önce, gold hiçbir yere gitmiyor ve yine de bir sonraki genişleme için kullanacak kadar kazanma şansınız bulunmakta.

Hearthstone Tavern Pass
Hearthstone Tavern Pass

Gold’un yanı sıra destenize eklemek için efsanevi kartlar, kart paketleri ve kahraman görünümleri ve genişleme temalı Jetonlar şeklinde yeni kozmetikler de kazanacaksınız.

Bu kozmetikler, ödül yolunun önemli bir parçası gibi görünüyor, çünkü belirli bir miktarı tamamlamak, aynı zamanda, genellikle farklı seviyelerdeki bazı harika görünen yeni kahraman görünümlerini de ödüllendirecek. Örneğin, bir Thrall kaplamasının tamamlanması gereken üç aşama olabilir ve ardından istediğiniz zaman bu üçü arasında geçiş yapabilirsiniz.

Hearthstone Tavern Pass
Hearthstone Tavern Pass bolca ödül içerecek.

Başarım sistemi, ilerleme, oynanış, koleksiyon, oyun modları ve çok daha fazlasıyla ilgili hedefleri içeren Hearthstone’a büyük bir şekilde geliyor. Başarımşar, çok çeşitli oyun tarzlarını kapsayacak ve Standart ve Wild modların ötesine geçecek ve Battlegrounds modunu da içerecek ve açıkça belirtilmemesine rağmen, mantıksal olarak Arena ve yaklaşan Duels modunu da içermelidir.

Hearthstone Tavern Pass
Hearthstone Tavern Pass fiyatı belli oldu.

Tavern Pass, 20 Euro veya 2500 gold karşılığında bağımsız olarak satın alınabilir. Tavern Pass kartı bir sonraki genişlemenin çıkışına yakın satın alınırsa, avantajlar daha kısa bir süre için aktif olacağından orijinal fiyatın yarısına mal olacaktır. Yeni bir genişletme paketi başlar başlamaz, önceki genişletmede satın alınan bir Tavern Pass’ın avantajlarının sona ereceğinin altını çizelim.

Hearthstone Tavern Pass
Hearthstone Achivement ilerlemeleri

Başarılar, tamamlamanız için dinamik ve sürekli bir hedef olmaya devam edecek ve her yeni genişletmeyle birlikte yeni eklemeler yapılacağını görecek, böylece her dört ayda bir çalışmanız gereken yeni hedefler olacaktır.

Hearthstone Tavern Pass
Hearthstone Tavern Pass ne kadar süre geçerli?

Tavern Pass, bir sonraki genişleme için Mega Bundle’ın ön satın alımıyla da elde edilebilir. Tavern Pass bu şekilde alınırsa, savaş alanı avantajları da mevcut genişletme için açılır.  Yeni ilerleme sistemi gelmek üzere ve bir sonraki genişleme paketi olan Madness at the Darkmoon Faire ile 17 Kasım’da bu Hearthstone Tavern Pass sezonu da başlamış olacak.

Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts