Hearthstone: Tombs of Terror Kayıp Şehre Yolculuk!

tombsofterror

17 Eylül’de çıkmış olan Hearthstone‘nun Tombs of Terror (Solo Adventure) yeni tek kişilik macerası kaldığı yerden Kayıp Şehre Yolculuk ile devam ediyor. Tombs of Terror, bir önceki eklentinin macera içeriği olan The Dalaran Heist‘ın devamı niteliğindedir. İlk bölümü herkese ücretsiz yayınlanan bu oyunumuzda Kahramanlarımızı zorlu mücadeleler bekliyor.

Bölüm 1: Kayıp Şehir

Uldum’un kumları altında sayısız çağlar boyunca gömülü olan Tombs of Terror… Kahramanlarımız Tol’vir’in Kayıp Şehri’nde bulunan korkunç Veba Lordları’nın ilkine çarptı. Reno Jackson, Gatling Asasını ve şapkasını emniyete aldı. Veba Murlocs Efendisi ile savaşmak için Tombs of Terror ‘deki Kayıp Şehir’e dalıyor!

Ama Tombs of Terror içindeki Veba Murloc Lordu’na ulaşana kadar karşımıza 8 adet Boss çıkacak ve Murloc Lordu Murloclarını hem karşı tarafa hem de senin destene sokacak.

Birinci Bölümün Kahramanı: Reno Jackson

reno jackson

Reno Jackson, iki sınıf ile birlikte Mage ve Rogue gibi davranacak. Reno ile maceramıza başlamadan önce, oyun bize hazine seçtirtecek. Reno’nun Şanslı Şapkası, minyona + 2 / + 2 ve +2 Spell Hasar veren tek bir kart olarak destemize koyabileceğiz. Oyunun başı olduğu için tek seçeneğin, Reno’nun Şanslı Şapkası olacak, ama her Boss öldürdükçe kilidini açabileceğin başka hazineler karşına çıkacak.

Bossları alt ettikçe, oyunun geri kalanında destenize ekleyebileceğiniz daha fazla hazine ve kart bulacaksınız. Terörün Mezarları’nda 78 adet farklı Boss olduğu için, birinci bölümde karşılaşacağınız Bossların çeşitliliği büyük ölçüde değişecektir. Bu nedenle, destenizi  en iyi şekilde düzenlemek için çaba sarf etmelisiniz.

Tombs of Terror Bölüm 1: Final Boss -Veba Murloc Lordu-

murloc lordu

Birinci bölümün temizlenmesi ile ilgili asıl zorluk Veba Murloc Lordu’ nun sağlık durumunun 300 olması…

Gözünüzü korkutmasına izin vermeyin. Diyelim ki son Bossa kadar geldiniz ve canını 100 ‘e kadar düşürdünüz ve yenildiniz. Tekrar son Bossa geldiğinizde Bossun canı 100 olarak karşınıza çıkacaktır. Bu nedenle, Veba Lorduna yaklaşmanın en iyi yolu, hızlı hasar vermeye yönelik destenizi kurmaktır.

Reno Jackson ile Veba Lorduna karşı savaşınızda bol şanslar dilerim..

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler