A New Adventurer – Wine

Arena
Lion’s Pride’a Hoşgeldiniz

Birkaç hafta önce aramıza yeni bir maceracı katıldı takma adı ise “Wine”. En sevdiği içecek şarap olduğu için bu ismi kullandığını düşünüyoruz zira handa bir günde 3-4 litre şarap içiyor. Kendisi insan ırkından bir savaşçı. Söylenilenlere göre Horde ile beraber Icecorwn Citadel önünde savaştıkları sırada ayağından yaralanmış ve gazi olmuş. Yürürken hafif topallamasının sebebi de bu anlaşılan. Hayattaki tüm şansını Lich King’e karşı Bolvar Fordragon ile omuz omuza savaşma fırsatı bularak harcadığını düşünse de Hearhtstone’da da şansını denemek istiyormuş. Hanımızın yerini merak mı ediyorsunuz? Elwynn Forest’ın merkezine gelirseniz Lion’s Pride Han’ını görebilirsiniz. Başlangıç kartlarınız bizden ama fazlası için söz veremiyoruz.

Everyone’s welcome at my inn!

Fark ettiğiniz üzere yeni bir yazı serimiz başlıyor. Aramıza katılan yeni maceracının hikayelerini ve arenada başına gelenleri sizlerle paylaşacağım.

Arena
Kendisi Jaina ve Illidan’ı pek sevmiyormuş. Sebepleri ise Jaina’nın bu zor dönemde ortadan kaybolması, Illidan’ı ise zamanında Arthas Menethil’i Lich King olmaktan alıkoyamadığı içinmiş. Gene de Illidan’ın son davranışlarını takdir ettiğini söyledi.
Arena
İlk 5 arenasının ortalaması 4.4. Daha yeni biri için fena olmadığını düşünüyorum. Warlock oynarken pek bir hoşnutsuzdu sanırım eskiden yaşadığı bir olay yüzünden. Hunter arenasından sonra ise handaki herkese çay ısmarladı.
Arena
Bu maç Wine’ın ilk rage quit attığı maç oldu. Rakibi 2 polymorph, fireball, frostbolt, 2 blizzard, flamestrike, meteor ve pyroblast oynadı. Kendisine hak vermemek elde değil.
Arena
Gördüğünüz gibi 3. Turda muazzam açılışlar, 2 Bone Drake’ten 2 Deathwing, Lich King ve DK bulmalar falan çok güzel şeyler oluyor.
Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler