Hearthstone’a Noblegarden Geliyor!

Noblegarden-Hearthstone

Noblegarden Geliyor!

Hemen bir sepet alın ve en iyi firçalarınızı hazırlayın, çünkü Noblegarden gelecek hafta gelecek! Noblegarden, canlı renklerdeki dostlukları yumurtasız bir şekilde boyayarak ve tavşanlar ile takılarak hayatın ve arkadaşlığın sevinçlerini kutlamak için bir araya geldiğimiz bir festivaldir.

Giriş Ödülünü Kazanın

Eğer etkinliği kutlarken giriş yaparsanız, katıldığınız için bir altın Eggnapper ve bir altın Devilsaur Yumurtası alacaksınız!

Hearthstone Tawern Brawl

Bütün Tavşanlar Buraya!

Yumurtlayan Tavern Brawl’da mevsimi kutlamak için diğer Hearthstone oyuncularıyla bir araya geleceksiniz. Her bir dönüş için bir yumurta doğacak ve onu süslemek için bir dizi renkli boyalar ve özel kartları (Ayrıca 10 adet rastgele sınıf kartı) kullanacaksınız. Her boya farklı bir tutku uygulamakta ve bir sonraki dönüşünüzde yumurtalarınız sevimli bir hale girer. Ya da hiçbir şekilde boya kullanmayıp yumurtalarınızı sade bir şekilde bırakabilirsiniz.

Rakibini yumuşatmak için sevimli yumurtadan çıkın! 9 ile 13 Mayıs tarihleri ​​arasında kutlamalara katılın çünkü her tavşan buraya getiriliyor, o yüzden kaçırmayın!

Total
0
Shares
İlgili İçerikler