YOU NO TAKE CANDLE!

Kobolds

Yeni Ek Paketimizin Adı Kobolds&Catacombs

KoboldsAnlaşılan o ki aramızdan biri bu emektar madenci kardeşlerimizin mumunu çalmaya kalkmış(EVET SANA BAKIYORUM MARIN THE FOX!). Kobold’lar mumlarını hayatı pahasına taşıyan bir ırktır,  madende çalıştıkları için görme yetileri zamanla kaybolmuş durumda. İşin geyik kısmı bir yana yeni kart paketimiz aralık ayında çıkıyor. Markette pre-order’ı aktifleşmiş durumda. 50 euro karşılığında 50 adet Kobolds&Catacombs kart paketi ve sol tarafta gördüğünüz kart arkalığına sahip olabilirsiniz.

Herkese Bedava Legendary Kart Mı?!

Kobolds

Evet yanlış duymadınız Blizzard pazartesi gününden itibaren herkese bedava Marin the Fox dağıtacak. Ancak Blizzcon için virtual ticket alanlar Marin the Fox’un golden halini alacaklar. Kartın ne kadar kullanışlığı olduğu tartışılır gene de ilk günlerde bolca göreceğimize eminim.

 

Yeni bir Keyword’ümüz var RECRUIT

Koboldsİlk olarak bu iki kartta gördüğümüz recruit özelliğinin çalışma mantığı gayet kolay. Destenizden rastgele bir minyonu sahaya koyuyor. Ancak bazı recruit özellikli kartlarda -Guild Recruiter gibi- sahaya çağırabileceği minyonların bazı özellikleri taşıyor olması gerekecek. Oyuna hala şans faktöründen destek alan kartlar gelmesini pek sevmiyorum ancak bu özellik şu anda oynanan Priest desteleri gibi kontrol edilebilir şans fakörü şeklinde oynanabilir.

 

 

 

 

 

Biraz daha yeni mekanikli kartlar

Kobolds

Gördüğünüz gibi kartımız 3 mana ve bir minyona +2/+2 özellik veriyor. Ancak kartı destenizden çektiğinizde sağ taraftaki 4 özellikten birini kazanıyor. İlgi çekici değil mi? Bence de.

KoboldsBu kartlar ne ola ki? Açıkçası ben de hala tam olarak anlamış değilim, ancak tahminlerime göre kart elinize geldiğinde parantez içindeki özelliklere sahipseniz spellstone’umuz lesser(ufak) olmaktan çıkıp normal, greater gibi sıfatlar kazanarak daha güçlü özellikler sergileyecek. Dediğim gibi bu benim tahminim Blizzard önümüzdeki günlerde tam olarak açıklayacaktır.

 

 

 

 

 

Yeni tek kişilik oyun modu: Dungeon Run

Kobolds
Candle King kart arkalığı

Birçok kişi yeni oyun modu için kart paketinden daha çok heyecanlanmış durumda. Şimdiye kadar elimizde çok fazla bilgi ancak bildiğimiz şeyler şu şekilde

  • Oynaması tamamen bedava.
  • Öncelikle sınıfımızı ardından arenada yaptığımız gibi 10 adet kart seçeceğiz
  • Seçeceğimiz kartlar sahip olduğumuz kartlar arasından olmayacak.
  • Modun başlangıcında 15 canımız olacak.
  • Mod 8 adet patron karşılaşmasından oluşacak.
  • Bu 8 patron 48 adet patronun arasından rastgele karşımıza çıkacak.
  • Her bir patronu yendiğimizde 3 adet kart daha seçebileceğiz.
  • Destemizi yaratırken sadece Dungeon Run için özel üretilmiş kartlar da seçebileceğiz.
  • Run sırasında pasif özellikler kazanma şansımız olacak.(Düşman minyonlarının 1 mana fazla olması gibi)
  • Dungeon Run’ı 9 sınıfla da tamamlarsanız Candle King kart arkalığını kazanacaksınız

TÜM SINIFLARA LEGENDARY SİLAH VERİLECEK

Kobolds
Mage legendary silahı
Kobolds
Priest legendary silahı

Dünden sonra Blizzard size de seçim zamanı siyasetçileri gibi geldi mi? Bedava legendary, tüm sınıflara legendary silahlar. Vote For Blizzard! Bu yeni gelecek legendary silahların oyunu fazlasıyla etkileyeceği açık. Daha sadece Mage ve Priest’ın silahı açıklandı ancak diğer sınıfların silahlarının da güç olarak daha aşağıda kalacağını sanmıyorum.

 

 

 

 

 

Ve diğer açıklanan kartlar

Kobolds Kobolds Kobolds Kobolds Kobolds Kobolds

Şimdilik açıklanan kartlar bu kadar ancak aralarında en çok merak uyandıranı Warlock legendary’sidir diye düşünüyorum.

Ne! Battle for Azeroth Mu?

Kobolds

Eminim ki aranızda birçok World of Warcraft oyuncusu var ve hepimiz dün gece bu inanılmaz sinematiği izlerken çıldırdık. For the Horde, For the Alliance nidalarıyla yerimizde duramadık. Sinematiği onlarca defa baştan izledik. Ne yazık ki daha çok uzun bir süre var ek paket için. Daha da önemlisi başka bir önceliğimiz var, o da tabii ki Sargeras. Onla işimiz bittikten sonra meydanlarda görüşmek üzere. Bu arada Logtar ogar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts