Levo kimdir, Levent Balım kaç yaşında?

Facebook Gaming üzerinden yayınlara devam eden Levo kimdir?
Levent Levo Balım
Levo kimdir ve kaç yaşındadır?

Bir dönem Twitch üzerinden canlı yayınlar yapan şu anda da Facebook Gaming‘in önde gelen yayıncılarından olan Levo kimdir?

Levo kimdir?

Levent Balım, Ekim 2014’te yayın hayatına başladı ve günümüzde de yayınlarına devam ediyor. Yayınlarında her türlü oyuna yer veren Levo, asıl popülerliğini League of Legends’ta Riven ile ünlenmiştir.

Levent Levo kimdir
Levo kimdir?

Levent Balım kaç yaşında?

27 Mayıs 1992 yılında doğan Levo, şu anda 28 yaşında ve hayatına İzmir’de devam ediyor. Bir dönem özel hayatı ile fazlasıyla ön plana gelen ve bu yüzden büyük sıkıntılar yaşayan Levo, düzenini kurduktan sonra 22 Haziran 2019’da evlendi.

Bir dönem büyük sorunlar yaşayan Levo, bir dönem Twitch üzerinden de banlanmıştı. Banlanma nedeni olarak yayın sırasında eşine edilen sözlere sinirlendiğinden dolayı söylediği sözler gösteriliyor. Sosyal medyadan bu durum hakkında büyük destek gören Levo’nun hesabı kısa süre içinde açıldı.

Levo bıçaklanmış olayı gerçek mi?

Levo kimdir diye sorup Levo’yu tanımayan kitlenin yanı sıra seven ve sevmeyen kitle de bir hayli fazla. Bu yüzden dolayı yayın yaptığı sıralarda sevmeyen kişiler ile atıştığına zaman zaman şahit olduğumuzu söyleyebiliriz. 🙂 Bu sevmeyen kesim yayıncının dikkatini dağıtmak amaçlı farklı hesaplar açarak “levo bıçaklanmış”, “levo ölmüş” gibi mesajlar yazabiliyorlar. Bu tür mesajların gerçek olmadığını bilmelisiniz. Levent Balım’a yayıncılık hayatında başarılar diliyoruz.

“Bas Levo bas!”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts