Lylo kimdir, kaç yaşında?

Eski Twitch yayıncısı Lylo hakkında merak edilenleri cevapladık.
Lylo Duygu Atıl Kimdir
Lylo kimdir?

Duygu Atıl namı diğer Lylo hakkında Lylo kim, kaç yaşında, eğitim hayatı ve nereli olduğuna dair merak edilenleri cevapladık.

Lylo kimdir ve kendisi kaç yaşında?

Lylo olarak bilinen Duygu Atıl, 18 Ekim 1997’de İzmir’de doğdu ve aslen de İzmirli olan Duygu Atıl, kendisini Life Your Life Online yani Lylo kısaltmasıyla Twitch dünyasına tanıtmıştır. Twitch yayınlarına başladıktan kısa bir süre sonra ciddi bir takipçi kitlesine ulaşmayı başaran Lylo, İzmir Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde okudu.

Lylo kimdir?
Lylo’nun Twitch hesabının 255 binden fazla takipçisi bulunuyordu.

Twitch yayınlarına öncelik olarak League of Legends ve CS: GO ile başlayan Lylo, büyük ölçüde sohbet içerikli yayınlara Twitch kanalında yer verdi. Lylo yayın yaptığı dönemlerde sık sık yayıncılığı bir meslek olarak görmediğini ve hobi olarak yaptığını, ileride bir mesleği olmasa bile yayıncılık yapmayacağını dile getirmiştir. Lylo’nun Instagram hesabında 246 bin, Twitch hesabının da 255 binden fazla takipçisi bulunuyordu ancak yaşanılan kötü olaylar nedeniyle hesaplarını kapatmıştır. Ayrıca Lylo, bir yayınında 80 bin izlenerek Twitch Türkiye rekorunu kırmayı da başarmıştır.

Lylo’nun yanı sıra diğer Twitch, Facebook ve diğer platformlarda yayın yapan ve merak edilen yayıncılar hakkındaki soruların cevaplarını öğrenmek için “influencer” kategorimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler