Ozan Tufan Twitch yayınında CS: GO oynadı!

Cem Bölükbaşı’nın gerçekleştirdiği canlı yayında Unlost, İlyas Yalçıntaş, Mahmut Orhan ve Ozan Tufan CS:GO oynadı.
Ozan Tufan CS GO
Ozan Tufan canlı yayında CS:GO oynadı!

Ozan Tufan Twitch canlı yayınında CS: GO oynadı. Geçtiğimiz günlerde Cem Bölükbaşı’nın yayınına konuk olan Ozan Tufan, canlı yayın sırasında Unlost, İlyas Yalçıntaş ve Mahmut Orhan ile birlikte CS: GO oynadılar.

Ozan Tufan Twitch yayınlarına konuk oluyor

Koronavirüse yakalanan Ozan Tufan istirahat ettiği bu dönemlerde Twitch üzerinden CS: GO yayınlarının yanı sıra FIFA maçları gibi pek çok canlı yayına da konuk oluyor.

Ozan Tufan Steam
Cem Bölükbaşı’nın gerçekleştirdiği bir canlı yayına Ozan Tufan’da katıldı!

Ozan Tufan Steam hesabı 28. seviyede, bu yüzden arkadaş listesine yeni birisini ekleyemiyor. Ozan Tufan’ın Steam profilinde 106 sayfa yorum bulunuyor ve büyük bir hızla yeni yorumlar almaya da devam ediyor. Steam’de R0pz1 kullanıcı adına sahip olan Ozan Tufan’ın kendisine ait bir Twitch kanalı bulunmuyor.

Türkiye’nin Neymar’ı Ozan Tufan!

Şu anda 1.790 saat CS: GO oynama süresi bulunan Ozan Tufan, CS: GO performansı ile birlikte kısa süre içerisinde gündeme oturmayı başardı. Tıpkı Neymar gibi canlı yayında oyun oynayan Ozan Tufan, izleyicilerden “Türkiye’nin Neymar’ı” tarzında övgüler aldı. Kendine ait bir Twitch kanalı bulunmayan Ozan Tufan Twitch üzerinden canlı yayınlara konuk oluyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts