Pelin Baynazoğlu Pqueen kimdir, kaç yaşında?

Twitch’te eğlenceli yayınlarıyla tanınan Pelin “Pqueen” Baynazoğlu kimdir, kaç yaşındadır?
Pelin Baynazoğlu Pqueen
Pqueen kimdir?

Twitch üzerinden yayınlar yapan Pelin Baynazoğlu, 18 Temmuz 1992’de Ankara’da dünyaya geldi ve orada büyüdü. Oyun hayatına GTA Vice City oynayarak internet kafelerde başlayan Pqueen, küçük yaşlarda başladığı dansa TRT Çocuk ve Gençlik Halk Dansları Topluluğu‘nda 20 yaşına kadar devam etmiştir.

Pqueen kimdir?

Üniversitede iktisat bölümünü okuyan Pqueen, Dumlupınar Üniversitesi’nde Pedogojik Formasyon eğitimi de almış, şimdilerde ise yine Dumlupınar Üniversitesi’nde İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans yapmakta.

Pelin Pqueen baynazoğlu
2017 yılında Twitch yayınlarına başlayan Pqueen, NoobStar sayesinde yükselişe geçti.

Twitch’te yayın yapmaya arkadaşlarının gazıyla 2017 yılında başlayan Pelin, 2019’un ilk aylarında NoobStar programıyla da iyice sevilmiş, tanınmış ve bir hayli yükselmişti.

Mansur Yavaş, Pqueen ile yayın sözü verdi

Geçtiğimiz haftalarda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Twitter hesabından paylaştığı bir gönderide Pqueen’in kendisini ve ailesini çok eğlendirdiğini ve bir gün kendisinin yanına katılıp izleyicilere selam vermek istediğini belirtmişti. Daha sonrasında ise bu mesajı canlı yayın sırasında okuyan Pqueen’in o anki görüntülerini de Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Pelin Baynazoğlu Instagram hesabında şu anda 456 binden fazla takipçi bulunurken Twitter hesabının 148 bin, Twitch hesabının ise 1 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Genelde IRL yayınları yapan Pqueen’i zaman zaman oyun oynamaya çalışırken de görebiliriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts