Yayıncılar için Ücretsiz Overlay Tasarımları

own3d’un sizin için seçtiği ücretsiz yayın tasarımları.
own3d.tv PUBG yayın tasarımları.
own3d.tv’nin PUBG yayın tasarımları.

Yayıncılar için ücretsiz overlay tasarımlarını derledik. Yayıncı ve yayıncı adaylarına ücretsiz overlay ve yayın tasarımları sunan own3d, sizler için birçok ücretsiz tasarım paketi seçti. Bu tasarımları bilgisayarınıza indirdikten sonra kolay bir şekilde düzenleme ve değişiklik yapabiliyorsunuz. Ayrıca StreamLabs veya OBS gibi kullandığınız yayın programlarına tek tık ile kurulumu gerçekleştirebiliyorsunuz. Aşağıda bulunan tasarımlara ve daha fazlasına own3d websitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Overlay ve Kanal Tasarımlar

own3d.tv kendi sitesi üzerinden ücretsiz olarak overlay ve panel tasarımlarını kullanıcılarına sunuyor. Bu tasarımlardan faydalanmak için ücretsiz tasarım sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz tasarım sayfasındaki panel tasarımlarını kullanmak için Twitch üzerinden bir eklenti indirmeniz gerekiyor. Bu eklenti sayesinde kanalınızda ücretsiz bir şekilde own3d.tv tarafından tasarlanan panel tasarımlarını kullanabiliyorsunuz. Nasıl yapılabileceği ücretsiz tasarım sayfasında detaylı olarak anlatılıyor. Ayrıca own3d.tv şu an kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak bir adet overlay tasarımı sunuyor. USA temalı bu tasarıma yine aynı sayfadan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

own3d üzerinden ücretli veya ücretsiz yayın tasarımlarına ulaşabilirsiniz.
own3d üzerinden ücretli veya ücretsiz yayın tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

Farklı günlerde ücretsiz tasarım sayfasında yeni tasarımlar bulunabiliyor, eğer ücretsiz olarak tasarım edinmek istiyorsanız bu sayfayı düzenli olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için premium olarak alabileceğiniz 5 farklı yaratıcı yayın tasarımını derledik. Bu tasarımları diğerlerinden ayıran en büyük özellik ise belirli bir temaya göre tasarlanmış olması. Örneğin FPS türünde bir oyun oynuyorsanız bunun için tasarlanmış bir overlayi zahmetsiz bir şekilde yayınlarınıza ekleyebilirsiniz. Özellikle bunları Türk Lirası ile satın almak en önemli konulardan birisi.

CS: GO oyuncularına özel tasarım paketi

Yayınlarınızda CS: GO veya benzeri bir FPS oyunu oynuyorsanız bu yayın overlayleri tamamen size göre. Tasarımın içinde CS: GO adına birçok detay ve özellik bulunuyor. Panel tasarımından kamera çerçevesine kadar tüm içeriklere bu paketin içinden ulaşabilirsiniz.

own3d üzerinden alabileceğiniz Twitch ve diğer yayın platformları için overlay tasarımlarından biri.
own3d üzerinden alabileceğiniz Twitch ve diğer yayın platformları için overlay tasarımlarından biri.

PUBG yayınlarınıza özel tasarım paketleri

own3d size 3 farklı PUBG temalı tasarım paketi sunuyor. Diğer tasarım paketlerinde olduğu gibi bunda da birçok detay ve özellik bulunuyor. Bu tasarımlarınızı kolay bir şekilde düzenleyebilir ve tek bir adımla yayınlarınıza aktarabilirsiniz. Bu PUBG paketlerinden beğendiğiniz birini kullanabilirsiniz.

own3d.tv PUBG yayın tasarımları.
own3d.tv PUBG yayın tasarımları.

Sohbet ve farklı içerikler için kullanabileceğiniz tasarım paketi

Oyun yerine sohbet veya müzik yayını mı yapıyorsunuz? own3d üzerinde bunun için de tasarım paketleri bulunuyor. Sohbet veya farklı oyun yayınlarınızda kullanabileceğiniz ve tamamen değişilebilir olan bu paket, birçok detayı içinde barındırıyor.

Sohbet ve diğer yayın içerikleriniz için tasarım paketi.
Sohbet ve diğer yayın içerikleriniz için tasarım paketi.

Fornite içerik yayıncıları için tasarımlar

Yayınlarınızda eğer Fortnite oynuyorsanız bu tasarımlar tam olarak size göre. Fortnite’tan alışık olduğumuz yazı stili ve grafikleri tasarımın çoğu noktasında görebilirsiniz.

own3d.tv Fortnite tasarım paketi.
own3d.tv Fortnite tasarım paketi.

DOTA 2 yayıncılarına özel tasarımlar

Yayınlarınızda DOTA 2 veya LoL gibi MOBA oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız own3d.tv’de sizin için de tasarımlar var! Bu paketlerin içinde A’dan Z’ye tüm tasarımlar ve detaylar değiştirilebilir bir şekilde size geliyor.

DOTA 2 tasarım paketi.
DOTA 2 tasarım paketi.

Yukarıda gördüğünüz tüm tasarımları own3d.tv adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu tasarımları nasıl düzenleyebileceğinizi videolu bir şekilde sizler için anlattık. Ayrıca Twitch yayıncısı olmak gibi bir hayaliniz varsa Twitch Yayıncısı Olmak: Gerekli Ekipmanlar ve Tüm Bilgiler yazımıza göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts