Legends of Runeterra Bannerman Zed Deste Rehberi

Legends of Runeterra deste rehberimizin bu bölümünde sizlere Zed Bannerman destesinin anlatımını yaptık.
Bannerman Zed Deste

Demacia kartları üzerinden kurulan bir stratejiye sahip olan Legends of Runeterra Bannerman Zed destesi, orta ve geç oyunda sizi oyunda tutacaktır.

Deste kodu: CEBACAICBEGACAABAYEQUCYVCYNB2JZLGIAACAIBAAJA

Legends of Runeterra Bannerman Zed Destesi

Bannerman kartını veya Zed şampiyonumuzu oynamadan önce deste tüm gücüne kavuşsun istiyorsak yapmamız gereken şey sahayı olabildiğince doldurmak. Cithria of Cloudfield veya Fleetfeather Tracker gibi 1 manalık kartlar, Waf Chefs ve Brightsteel Protector gibi 2 manalık kartlar, Laurent Protege ile Vanguard Sergeant gibi 3 manalık kartlar bulunuyor. Bu tür kartların ağırlıkta olmasının sebebi kartlara ekstra güç veren bir ünite bulunması: Vanguard Bannerman.

Legends of Runeterra Bannerman Zed Deste
Lauren Protege

Destemizin en önemli kartı Vanguard Bannerman oluyor. Bu kartın özelliği ile sahadaki tüm ünitelere +1 saldırı gücü ve +1 can veriyor. Bu kartın özelliği eğer destenin en üstündeki kart bu kart ile aynı bölgeden ise çalışıyor. Bu yüzden Vanguard Bannerman gibi Demacia bölgesinden olan kartları desteye koymaya dikkat etmek gerekiyor.

Lor Zed Bannerman
Vanguard Bannerman
  • Kart Adı: Vanguard Bannerman
  • Kart Türü: Ünite
  • Özellik: Allegiance. (Eğer destenin en üstündeki kart bu kart ile aynı bölgeden ise çalışır) Sahadaki tüm dost ünitelere +1/+1 ver.

Destenin diğer kritik kartı ise Zed oluyor. Bannerman Zed destesi için elimizde Zed olması büyük bir avantaj çünkü hem sadece 3 mana hem de saldırdığında bir tane de 3/2 bir gölge sahaya sokuyor. Bu gölgeyi o tur bekletip sonraki tur oynama gibi bir şansımız yok çünkü tur sonuda ölüyor. Vanguard Bannerman ile gölgeyi 4/3 yaparak zed ile toplamda 8 hasar vermek mümkün.

Legends of Runeterra Bannerman Zed
Zed
  • Kart Adı: Zed
  • Kart Türü: Ünite (Şampiyon Kartı)
  • Özellik: Saldırdığında aynı cana ve saldırı gücüne sahip bir gölge oluştur.
  • Level Up: Gölgesi ve bu kart iki kere rakip Nexus’a hasar verdiğinde seviye atlar.
Zed Bannerman Deste
Living Shadow
  • Kart Adı: Living Shadow
  • Kart Türü: Ünite
  • Özellik: Ephemeral (Saldırdığında veya tur bittiğinde ölür.)

Olabildiğince fazla kartı düşük manalar ile inip Vanguard Bannerman ile güçlendirmek temel amacımız. Zed gibi bir şampiyon kartı ile ekstradan değer üretip yüksek hasarlar vermek kolay bir iş haline geliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts