Legends of Runeterra için Gelmesi Gereken 5 Özellik

Legends of Runeterra gelmesi gereken özellik listesi burada sizin için listeledik.
wild rift farklar

Riot Games tarafından geliştirilen Legends of Runeterra için birkaç yeni özellik gelmesi oyuncular tarafından isteniyor. En çok istenen yenilikleri bu yazıda listeledik.

Legends of Runeterra Kritik Özellik Listesi

Yükselen Dalgalar’ın ilk sürümünün ardından Riot, Legends of Runeterra’nın geleceğinde neler olacağını ayrıntılarıyla anlatan bir video hazırladı. O zamandan beri Cenk Meydanı ve Laboratuvar başarıyla piyasaya sürüldü.

Legends of Runeterra özellik
Legends of Runeterra özellik listesi

Dağın Çağrısı adındaki ilk genişletmesi sona erdi ve geliştirilmiş bir deste oluşturucu kullanıcı arayüzü eklendi. Bunların gelmesine rağmen oyuna eklenmesi gereken bir sürü şey var. Legends of Runeterra için önemli olduğunu düşündüğümüz 5 özellik burada.

Hediyeleşme Sistemi

Legends of Runeterra özellik
Hediyeleşme sistemi

Her yamada gittikçe daha fazla kozmetik arttıkça, diğer oyunculara müşteri içinde hediyeler verme yeteneği, hem arkadaşlar hem de turnuva organizatörleri için çok güzel iş yapar. Ayrıca Riot, LoR’a en son etkinlik geçişi gibi daha fazla içerik eklediğinde, düştüğü gün arkadaşlarınızı şaşırtabileceğinizi (veya arkadaşlarınızın sizi şaşırtabileceğini!) Bilmek her zaman bir zevktir.

Hafta Sonları Dışında Cenk Meydanı Modu

Legends of Runeterra özellik
Sevilen oyun modu Cenk Meydanı keşke her zaman olsa

Cenk Meydanı modu ilk başlatıldığında, kullanılabilirliği yalnızca hafta sonları ve Pazartesi gününe bağlıydı. Bu kısıtlamanın iki farklı formatın daha kolay takas edilmesi için geçerli olduğu belirtilirken, Labs zaman sınırı olmadan sıraya girmek için kalıcı bir mod olarak ortaya çıktı. Cenk Meydanı formatları iki hafta geçtikten sonra haftanın ortasında değişirken (bu, laboratuvarın geçtiği her yamadan farklıdır), Riot’un Eldivenlerin kalıcı olarak kalmasına izin vermenin arkasındaki teknolojiyi bulması güzel olurdu.

Test Modu

Legends of Runeterra özellik
Legends of Runeterra test modu

Yeni setler üç genişletmeye bölündükçe artan kart yayın sayısı ile birlikte öğrenilecek kart ve mekanik etkileşimlerin sayısı da artacaktır. Herhangi bir noktada tahtaya hangi kart etkileşimlerini yerleştirmek için hızlı bir test modu kurma yeteneği, karmaşık etkileşimleri bulmayı hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Bu özel test modunun ilk cazibesi, tek oyuncular için yararlı olsa da, başka bir arkadaşın katılması ve teste yardımcı olması durumunda özelliğin kullanışlılığı biraz artabilir.

Fareyle Üzerine Gelindiğinde Eldeki Kart Miktarını Görme

Legends of Runeterra
Legends of Runeterra eldeki kartlar daha kolay sayılabilmeli

Listelenen diğer özelliklerle karşılaştırıldığında bu, daha basit düzeyde yardımcı olacak daha yumuşak bir uygulamadır. LoR, erişilebilir bilgi kolaylığı ile bunun için pek çok faydaya sahip olsa da, yine de ortaya çıktıklarında göze çarpan birkaç kör nokta var.
Reklamı Bildir

Rakibinizin elinin boyutu arttığında, eldeki kartların miktarını saymak bir angarya haline gelir. Rakibin elinin büyüklüğü her değiştiğinde bu bilgiyi tekrar etme ihtiyacı zorlu bir iş haline gelir ve bilgi hayati önem taşır. Oyunun bu yönünü bilmek de çok önemlidir, çünkü el boyutu 10’a ulaştığında, destesinden bir kart frezeleme riskine girmedikçe rakibinizi kart oynamaya zorlama fırsatları sunar.

Arkadaş Lobileri

Legends of Runeterra özellik
Legends of Runeterra Arkadaş Lobileri

Legends of Runeterra için gereken bu özellik, listede uygulanması en iddialı kolayı olacaktır. Bir arkadaş lobisi, birden fazla oyuncunun birbirine karşı sıraya girmesine ve devam eden maçları izlemesine izin verir. Bunun gibi daha fazla sosyal özellik ile, oyuncuların oyuna daha fazla hayat veren anlamlı arkadaşlıklar ve topluluklar oluşturmasına izin verir.

Bu teorik lobilerde, oyuncular sıraya girmek ve çatışmak için farklı formatlar oluşturabilecekler. Oyunlardan sonra ve oyun sırasında, oyuncular en uygun oyunları bulmak ve herkesin düşünce tarzını daha iyi anlamak için sohbet edebilecek ve oyunlarda neler olup bittiğini tartışabileceklerdi. . Bu, oyuncuları geliştirmeye yardımcı olabilir ve LoR topluluğundaki mentorlar ve eğitmenler için fırsatlar yaratabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts