Legends of Runeterra Kinkou Deste Rehberi

Legends of Runeterra rehberinin bu bölümünde sizlere Kinkou destesini anlattık. Kartarı güçlendirmeye dayalı bu deste ile kazanmak çok daha kolay.
Kinkou Deste
Kinkou Destesi

Legends of Runeterra deste rehberimizin bu bölümünde sizlere Kinkou destesinin anlatımını yapacağız. Lor Kinkou deste ile kazanma şansınız daha yüksek.

LoR Kinkou Deste

Kinkou deste ile yapmamız gereken temel şey kartlarımızı güçlendirmek. Buff kartları ile ekstradan güç sağlayıp maçı oalbildiğince çabuk bitirmeye odaklanmalıyız. Aksi takdirde buff kartlarımızın bitmesi ile zor anlar yaşamamız kaçınılmaz olur.

  • Deste Kodu: CEBAEAIBAQLAUAICAYEQYEIXFAWDCMRZAEBACAQ6EUAA
Lor Kinkou Deste
Lor Kinkou Deste

Kinkou deste içinde belki de en önemli buff kartı Omen Hawk’tır. Bu kart ile 1 can ve 1 saldırı gücüne sahip olan bir üniteyi oyuna sokarken destenin en üstündeki iki karta +1 saldırı gücü ve +1 can ekliyor.

Lor Kinkou Deste
Omen Hawk
  • Kart Adı: Omen Hawk
  • Kart Türü: Ünite
  • Açıklama: Destenin en üstündeki 2 karta +1/+1 ver.

Omen Hawk kartını tek seferden fazla kullanmamız ünitelerimizi büyük ölçüde güçlendirecektir. Bunun için başka bir ünite kartı devreye giriyor: Navori Conspirator. 2 mana karşılığında bu kartı oynayarak sahaya daha önceden koyduğumuz Omen Hawk kartını elimize geri alıyoruz. Bu da eğer henüz kart çekmediyseniz en üstteki iki karta ikişer buff vermiş olduğunuz anlamına geliyor.

Kinkou Wayfinder ise attığında destenizden 1 manalık 2 kart çağırıyor ya o 1 manalık buff atan kartı ya da atıldıgı tur sıyrılgan olan iki kartı çapırıyor. Eğer zaten buff veren kartı oynadıysan bu kartı saldırı turunda oynamanızı işinize yarar çünkü sıyrılganlarla çok rahat ekstradan 4 hasar çıkarabilirsiniz.
Lor Kinkou Deste
Kinkou Wayfinder
  • Kart Adı: Kinkou Wayfinder
  • Kart Türü: Ünite
  • Açıklama: Allegiance ( Bu özellik kart oynandığında aktifleşir. Eğer en üstteki kart ile bunun türü aynı ise metin kullanılır.): Destenden iki tane 1 manalık üniteyi sahaya in.

Destemizin diğer bir önemli ünitesi ise Jeweled Protector. Bu kartı sahaya indiğimizde elimizdeki bir tane dost üniteye +3 can ve +3 saldırı gücü veriyor. Öldürmeye birkaç hasar kalınca bitirici olarak yada rakip sahayı temizleyici olarak kullanımda iyi sonuçlar çıkaran bir özelliğe sahip.

Lor Kinkou Deste
Jeweled Protector
  • Kart Adı: Jeweled Protector
  • Kart Türü: Ünite
  • Açıklama: Play (Oynandığında): Elindeki bir üniteye +3/+3 ver.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts